Diváci Ulice radí Bedřichovi: Uklidni se a buď rád, že máš doma mladou babu

Bedřich bude mít už brzy problémy, o kterých se mu ještě před několika dny ani nezdálo...
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Bedřich se trápí, to je jasné. Alice se načas vrátila k brigádě na erotické lince a svého rozhodnutí teď opravdu lituje. Ale nejsou Bedřichovy reakce už „přes čáru”? Jak to vidí sami diváci Ulice - komu z těch dvou více rozumějí?

Zdeňka Nezbedová
Zdeňka Nezbedová 14. dubna 2021

Bedřich Alici sice pořád miluje, ale potom, co se dozvěděl o jejím návratu na erotickou linku, jí nemůže přestat podezírat. Prohledaný telefon, kde našel hovor s bývalou kolegyní, jíž ale Alice volala jen proto, aby jí předala vzkaz od Aničky, byl sice nepříjemný a těžko odpustitelný. Ale byl to jen první dílek skládačky, která mu jednoznačně přerůstá přes hlavu a v hádce řekl Alici slova, která se nedají vzít zpět…

Hvězda Ulice ukázala rodinu: Tomáš Dastlík má doma dva krásné zimní kluky
Mohlo by Vás zajímat:

Hvězda Ulice ukázala rodinu: Tomáš Dastlík má doma dva krásné zimní kluky

Bedřich také není svatý

Alice se sebrala a odešla z bytu. Je možné se tomu divit? Jak vidí tuhle roztržku sami diváci Ulice? Bedřich sám v minulosti několikrát zklamal, hlavně v době, kdy byl ženatý s Aničkou. Nejprve ji podvedl a dokonce odešel s její kamarádkou. To se stalo ještě když byly jejich osvojené děti poměrně malé a potřebovaly jak Aničku, tak i jeho. Podruhé už sice byly velké, ale z Bedřichova románku s Jindrou se pro změnu narodila malá Lada. Je pravda, že v tomhle vztahu hrál Bedřich zpočátku tak trochu druhé housle, ale stalo a Aničce to ublížilo natolik, že se musela dokonce léčit. Má tedy Bedřich teď právo vyčítat Alici její telefonování?

Diváci a Ulice

Ať už má Bedřich máslo na hlavě nebo ne, jisté je, že to zkrátka nezvládá a na Alici udeřil opravdu podpásovou ranou. Někteří diváci se k této scéně vyjádřili na instagramu Ulice a mnozí si nebrali servítky. „Bedřich má sám máslo na hlavě. Anču podvedl 2x a z jedné nevěry má dítě. Měl by se zamyslet sám nad sebou a popřemýšlet,“ myslí si jedna z divaček. „Ať si vzpomene sám na sebe. A to mu Alice nebyla fyzicky nevěrná. Tak ať se uklidní a je rád, že má mladou babu. O nic zase až tak nešlo. Na rozdíl od něj… hysterik,“ svěřila se se svým názorem jiná diskutující.

Vítek má to štěstí, že má v práci kolegyni Ditu, která stojí na jeho straně. Mnozí zaměstnanci ale takovou výhodu nemají
Mohlo by Vás zajímat:

Drsný bossing v seriálu Ulice: Odbornice radí, co dělat, když vás šéf šikanuje

Záleží na toleranci

No… to by bylo něco na mě, asi bych mu vyčistila žaludek a pak pěkně hlasitě práskla dveřmi. Všichni děláme chyby a někdy tedy pěkně hnusné, ale partnerství je o tom abychom spolu hovořili, o toleranci, společném řešení problémů a hlavně o lásce… No, přestřelili oba, ale jsou pořád v normě. Já bych to řešila razantněji. Jak se říká nejlepší obrana je útok…“ myslí si další divačka.

Ale k vidění jsou i docela opačné názory na to, jestli to Bedřich přehnal: „Vůbec ne, už je to v něm. Několikrát zklamala, lhala… nedivím se mu!

A jak to vidíte vy, dokázali byste v takové situaci partnerovi odpustit?

Miloš svoje nápady považuje za geniální. Jiří Štrébl to ale vidí jinak
Mohlo by Vás zajímat:

Hvězda Ulice Jiří Štrébl jako bodrý Miloš: Dřív na mě lidé na ulici útočili, dnes mě zvou na panáka

Zdroje informací: 
TV Nova

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články