Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Co uvidíte v nových dílech Ulice: Bára dostane nabídku, která se neodmítá

Co uvidíte v nových dílech Ulice: Bára dostane nabídku, která se neodmítá
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Oblíbený seriál Ulice se bude nést ve znamení dozvuků soudu s Marešem. Do toho se Blanka pokusí vrátit ke svému předchozímu životu, Bára se naopak musí rozhodnout, jestli vyrazit úplně novým směrem...

Zdeňka Nezbedová 19. dubna 2021

Před náhlým zájmem médií by se měl mít člověk na pozoru. Janu před novináři průběžně varuje Saša, protože z vlastní zkušenosti ví, čeho všeho jsou někteří z nich schopní kvůli úlovku sólokapra. Teď pozná i samotná Jana, jak neodbytní dokážou být. Byť se jeden z nich tváří nevinně a ptá se na soud s Marešem, má to malý háček – rozhodně nepostupuje podle pravidel. Jde mu o docela jiné informace. Co je hodně podezřelé a jak se to podepíše na vztahu Jany a Saši?   

Změna prostředí hercům z Ulice prospěla. Prozradili, jak se cítili u skutečného soudu
Mohlo by Vás zajímat:

Změna prostředí hercům z Ulice prospěla. Prozradili, jak se cítili u skutečného soudu

Blanka se vrací do života

Návrat do reality všedních dnů poté, co jste si sáhli na dno a bojovali o vlastní život, je hodně náročný. Blanka má za sebou mimořádně složité období. Hrobníkovi sice utekla z lopaty, ovšem vyhráno zdaleka nemá. To si uvědomuje nejen ona samotná, ale také její blízcí. Všechny nyní zajímá to nejpodstatnější – co bude dál? Hlavně aby to nedopadlo jako v únoru, když se vrátila z detoxu. Traumatická zkušenost Blanku hodně změnila. Jaké bude její shledání s rodinou, Evženem či s Luďkem, kvůli kterému si prošla peklem?

Bářino složité rozhodování

Je složité rozeznat, kdy rodiče své dítě chrání a podporují, a kdy ho naopak svazují a omezují svými strachy. Bára řeší velké dilema, jež se týká nejen jí samotné, ale také jejích blízkých. Musí se rozhodnout, zda kývnout na nabídku snů, kvůli které by se jí život převrátil vzhůru nohama, anebo neriskovat a nechat vše při starém. Zatímco její máma preferuje druhou variantu, protože o ni má strach, táta to vnímá trochu jinak… Jde nejen o to, který názor zvítězí, ale také o to, co si o tom myslí Franta. A jak se na Bářině rozhodování podepíše nedávný soud s Marešem a vše, co rozsudek rozpoutal?

Diváci Ulice radí Bedřichovi: Uklidni se a buď rád, že máš doma mladou babu
Mohlo by Vás zajímat:

Diváci Ulice radí Bedřichovi: Uklidni se a buď rád, že máš doma mladou babu

Šéfovy manipulace

Mladý ambiciózní nadřízený je schopen téměř všeho, jen aby vykazoval před vedením co nejlepší výsledky svého oddělení. Vítkův šéf je učebnicovým příkladem dravce, který si jde za každou cenu za svým. Podřízení jsou jen figurkami na jeho šachovnici. A podle toho se k nim i chová. Umně je štve proti sobě, teď navíc vypluje na povrch, jak zákeřný při tom dokáže být… Vítek i Dita by si na jeho manipulace měli dávat velký pozor. A jak mocnou zbraní jsou prémie? 

Márův velký problém

Při vidině velkého a snadného výdělku mohou někteří lidé zajít hodně daleko. Proto, abychom zabezpečili rodinu podle vlastních představ, dokážeme obětovat hodně. Mára se kvůli kšeftům s Mikulkou pohybuje již nějakou dobu na hraně zákona. Teprve nyní mu však natvrdo dojde, do jak velkého průšvihu se namočil. Přitom netuší, že je to ještě mnohem horší, než si myslí… Dojde k zásadní události a Mára leccos pochopí. Co je podezřelé Jirkovi Hermanovi a jak spadne klec?

Zdroje informací: 
TV Nova

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články