Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Nové díly Ulice přinesou překvapení: Alice se bojí Dana, mohl by toho Bedřichovi hodně prozradit

Nové díly Ulice přinesou překvapení: Alice se bojí Dana, mohl by toho Bedřichovi hodně prozradit
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

V nekonečném seriálu Ulice bychom jen stěží hledali klidný týden. A výjimkou nebude ani ten nadcházející. Na co všechno se můžeme těšit? O slovo se znovu přihlásí Blanka, ale i Marečkovi nebo Lumír, který se pořád vyrovnává se smrtí Světlany. Bedřichovi ani Alici navíc nedá spát Danova nevyzpytatelnost. Jeho plánovaný rozhovor s Bedřichem by mohl být pořádně výbušný...

Zdeňka Nezbedová 1. března 2021

Nejen do Bedřichova života vstoupil zvláštní Dan, o jehož myšlenkových pochodech se mohou ostatní lidé jen dohadovat. Jednou se chová téměř normálně, jindy není k pochopení. A právě teď je znovu nevyzpytatelný jako dřív. Nikdo neví, co od něj čekat. To je zejména pro Alici hodně prekérní situace, vzhledem k tomu, co všechno by zhrzený Dan nyní mohl prozradit Bedřichovi. Když se Alice dozví, že Dan chce co nejdříve probrat právě s Bedřichem poměrně zásadní věc, dost ji to rozhodí a přiměje urychleně jednat… Už brzy se dozvíme, co všechno Alice Bedřichovi přizná, s čím za ním přijde Dan a jak to všechno dopadne.

Nová posila Ulice Vendula Fialová: Když mi dali roli, položila jsem telefon a skákala radostí
Mohlo by Vás zajímat:

Nová posila Ulice Vendula Fialová: Když mi dali roli, položila jsem telefon a skákala radostí

Marná Blanky snaha

Blanka se pořád snaží ustát všechno, co se na ni valí, ale v poslední době to je již nad její síly. Má pocit, že ztrácí vše, co si tak pracně vybudovala, na čem jí záleželo, své jistoty i blízké. Již brzy dopadne pověstná poslední kapka. Blanka se zhroutí na ulici, před domem, kde bydlí, před zraky sousedů i dvou mužů jejího života – Luďka a Evžena… Jak se později ukáže, půjde jí dokonce o život. Snad už i Luďkovi dojde, že je opravdu zle – nebo ne? Na Blančině příkladu jasně uvidíme, kam až může dojít zoufalství v kombinaci se závislostí na alkoholu. 

Mára a Luboš mají co žehlit

Od dobrého úmyslu je jen krůček k sérii nedorozumění, jež má za následek velké zklamání. Luboš a Mára mají u Věrky zase co žehlit. Shodou náhod dojde k pořádnému rodinnému trapasu, který se ti dva pokusí napravit velkým překvapením, na němž si dají opravdu záležet. Jde ale o to, jestli dostanou od Věrky ještě jednu šanci. V tomto týdnu se dozvíme, co jí provedou i jak to chtějí odčinit. Nebude to ale jen tak – na poslední chvíli bude muset přijít ještě další pomoc. Mára ale bude mít i jiné starosti, zapletl se s kšeftařem Mikulkou a to rozhodně není jednoduchá situace.

Hvězdy Ulice, které porazily koronavirus: Obermaierová ho chytila od syna, Vacek se dopoval vitamíny
Mohlo by Vás zajímat:

Hvězdy Ulice, které porazily koronavirus: Obermaierová ho chytila od syna, Vacek se dopoval vitamíny

Jak je na tom Lumír s Ingrid?

Uplynula teprve chvíle od smrti Lumírovy ženy Světlany. Lumír se s jejím odchodem nemohl vyrovnat, ale díky Ingrid a rodině, do které už patří i Mário, se mu podařilo překonat tu největší bolest a vrátit se zpět do života. Právě Ingrid mu nyní hodně pomáhá. Je mu oporou, sbližují se čím dál víc, jsou sehranou dvojkou, což neunikne ani jejich okolí. Dokonce se dostanou i do řečí… Můžeme se zatím spolu s jejich okolím jen dohadovat, jestli se mezi nimi opravdu budí nový vztah. A nebyli by to Nyklovi, kdyby se nepokusili do celé věci zasáhnout. 

Janiny srdeční problémy

Zamilovaný člověk si zpočátku spoustu věcí nechce připustit. Jednou ale přijde chvíle, kdy si uvědomí, že by přece jen už chtěl něco víc. A stejně je na tom i Jana tajně randící s hvězdným kolegou ze seriálu. Je to už několik měsíců a čím déle spolu jsou, tím je to pro Janu paradoxně náročnější, protože si opravdový vztah představuje trochu jinak. Ještě tento týden se ale stane něco, co jí nadobro otevře oči a přiměje k zásadnímu, bolestnému rozhodnutí. Jana si konečně dokáže přiznat to, před čím se snažila dlouhou dobu zavírat oči. I když to bude mít následky, které si připustí jen nerada…

Zdroje informací: 
TV Nova

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články