Nový týden v Ulici: Gábinu čeká noc s Jirkou, intimnosti ale naruší tragická zpráva

Nový týden v Ulici: Gábinu čeká noc s Jirkou, intimnosti ale naruší tragická zpráva
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Dějem seriálu Ulice zamíchají také Fógl s Ričim, kteří přišli zúčtovat s minulostí Sáry.Gábina má tajemství před Jirkou Hermanem i před svou matkou.Karla se od Jakuba tento týden dočká velkého překvapení.Blanka s Evženem k sobě mají stále blízko a musejí se ovládat, aby jeden druhého nepolíbili.+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

V seriálu Ulice se schyluje k první noci Gábiny a Jirky. Jenže stačí jeden telefonát a všechno se změní. Lehké to nebude mít ani Blanka. Ta čelí Vandě i Evženovi, který má rád ve věcech jasno. Povede se osudem těžce zkoušené Blance konečně alespoň na chvilku vydechnout?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 14. března 2022

Minulost se nikdy neptá, kdy je vhodný čas zaklepat na dveře. Tento týden navštíví také seriál Ulice, kde nejvíc potrápí Sáru. Jak se vyrovná se svým dávným tajemstvím? Na to a další vztahové peripetie se můžete podívat v seriálu Ulice každý všední den od 18:25 na TV Nova.

Nové postavy v Ulici zamíchají dějem: Sáru čeká konfrontace s minulostí. Jak se s ní vyrovná?
Mohlo by Vás zajímat:

Nové postavy v Ulici zamíchají dějem: Sáru čeká konfrontace s minulostí. Jak se s ní vyrovná?

Sára svádí boj s vlastní temnou minulostí

Sáře se do života vrátila temná hrozba v podobě Ričiho a Fógla, kumpánů z bývalé party, kteří ji nenechají na pokoji. Mají ji v hrsti a hodlají si vybrat dluh za mlčenlivost. Tím Sáře způsobí nepříjemné komplikace nejen v bistru, ale také doma.

Lehké to nebude mít ani Blanka, která si myslí, že Evžen chodí s Vandou. Ten se ale domnívá, že Blance nestojí ani za to, aby mu řekla, co se u ní doma děje. Vanda si už nějaký čas staví vzdušné zámky ohledně vztahu s Evženem, protože horoskopy přece nelžou. Na Evžena, který má rád ve věcech jasno, je toho už nějak moc. Když se náhodou potká s Blankou, bouchnou mu saze a pěkně od plic jí řekne, co si o tom všem myslí. Není však jediný, kdo se do ní pustí. Došlápne si na ni také Vanda, která má pocit, že jí stojí v cestě ke štěstí…

Jakub si všechny postupně získává na svoji stranu.
Mohlo by Vás zajímat:

Nová tvář seriálu Ulice Jan Mansfeld: Mezi Jakubem a Karlou začne vznikat určitá chemie

Tři příběhy lásky v seriálu Ulice

Jirka Herman s Gábinou budou mít jako pár svým způsobem velkou premiéru, proto se oba na večer moc těší. Gábina neponechá nic na náhodě a s přípravami začne už dopoledne. Jenže stačí jeden jediný telefonát z nemocnice, aby se jí život obrátil vzhůru nohama.

Jakub bojuje už několik dní s pokušením zvednout telefon a ozvat se Karle. Po jejich posledním setkání se zařekl, že to udělá, až bude mít hotové scénáře, ale rád by ji viděl mnohem dřív. Možná i proto se jeho oblíbeným místem stala Coolna, kde má šanci Karlu náhodou potkat. Když se jeho přání konečně splní, využije toho, aby dal Karle najevo, co k ní cítí. Navíc má skvělou záminku nalákat ji do svého ateliéru, kde na ni čeká velké překvapení.

A do třetice přicházejí na řadu Magda s Prokopem. Od chvíle, kdy jí prozradil své city, je mezi nimi napětí, které se neustále zvětšuje. Vzájemně se přitahují, i když Magda se tomu brání zuby nehty kvůli Mirkovi. A právě Mirek jí to ještě více ztíží, když požádá Prokopa o jednu zásadní věc. Tím se nejen Prokopovi postará o pořádný šok

Zdroje informací:
TV Nova: Ulice

Bývalá primátorka Prahy Adriana Krnáčová o rakovině prsu: Partner mě opustil, nechtěl být s nemocnou ženou

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články