Víme, jaké šaty si Eva Burešová oblékne na Thálie: Honosnou róbu v ceně 40 tisíc si za 7500 Kč můžete zapůjčit i vy

Eva Burešová
Zdroj: Profimedia/Se souhlasem Svatebního centra Adina/koláž Lifee
Šaty Leonor, které zpěvačka Eva Burešová vybrala v decentní pudrové barvě, mají i svou ostře růžovou variantu.Model oslňuje korzetovým střihem a nepřehlédnutelnou vlečkou.Salon nabízí hned několik modelů z nové kolekce značky Tarik Ediz pro plesovou a společenskou sezonu 2023/2024. Třeba tyto tylové šaty Carlotta zdobené květy.Značku Tarik Ediz pojí se světem honosných společenských událostí dluholetá zkušenost.+ 5 fotek+ 6 fotek

Velkolepě pojímá letošní třicátý ročník cen Thálie herečka a zpěvačka Eva Burešová (33). Výběr šatů na předávání cen, kde je poprvé nominovaná, rozhodně neponechala náhodě a s předstihem vyrazila do známého pražského salonu. Jaké šaty si vybrala a proč se pro ně rozhodla?

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková28. 09. 2023 08:00

Eva Burešová sice patří do širšího okruhu nominovaných za roli Rachel Marron v inscenaci The Bodyguard (Hudební divadlo Karlín Praha), výběr velkolepých večerních šatů ale naznačuje, že si jubilejní sváteční večer po boku Přemka Forejta (36), přítele a otce jejího druhého syna, v Národním divadle hodlá užít ve velkém stylu.

Eva Burešová v šatech Leonor

V jedné z poboček známého pražského studia Adina tak Eva dle svého instagramového profilu vybrala večerní šaty z nejnovější kolekce značky Tarik Ediz, úchvatnou róbu Leonor v pudrové barvě s korzetovým živůtkem, vysokým rozparkem a nepřehlédnutelnými rozměry sukně. "Eva je ve výběru vždy velmi spontánní," řekla Lifee.cz k volbě šatů herečky a zpěvačky majitelka sítě salonů Adina Marie Nováková a se smíchem dodává: "Ví, co jí sluší, takže to, že rovnou sáhla po jednom z nových modelů z kolekce 2024, jsme vlastně čekaly." Herečka je totiž v jejím salonu častým hostem, a má tak výborný přehled o všech nejnovějších kouscích.

Tarik Ediz obléká Miss USA

Tarik Ediz je turecká značka společenských a večerních šatů, která do povědomí módního světa vstoupila především modely, jež oblékaly účastnice a finalistky soutěží Miss USA či Miss Universe. V roce 2004 ale převzala vedení firmy již druhá generace rodiny jejích zakladatelů.

Hlavní tvůrčí osobností a kreativní ředitelkou se tak stala Damla Ediz, vystudovaná počítačová inženýrka, přesto žena s vřelým vztahem k rodinnému byznysu – módě. Pod jejím kreativně-matematickým vedením se nové kolekce večerních a společenských šatů začaly objevovat na významných přehlídkách v Miláně či Paříži. Dnes už se značka může pochlubit zastoupením v 95 zemích světa a patří k velmi vyhledávaným artiklům právě v půjčovnách večerních a společenských šatů i v Česku."Jsme jediný salon v Praze, který má na šaty této značky licenci," upřesňuje k nabídce šatů Tarik Ediz ve svém salonu majitelka Marie Nováková. Celosvětově opěvovanou značku si oblíbila především pro její precizní zpracování, luxusní materiály a perfektní střihy vyšperkované mnoha propracovanými detaily.

Večerní róba na jednu noc

Model Leonor, který už v sobotu vynese na předávání divadelních cen Thálie zástupkyně širší nominace v kategorii muzikál Eva Burešová, si v jednom ze dvou pražských salonů Adina můžete půjčit také vy, a to za 7 500 Kč na tři dny. Musíte ale oplývat podobně drobnými rozměry jako Eva, dostupné jsou totiž pouze ve velikostech 32 a 34. "Pořizovací cena takových šatů je okolo 40 000 korun," doplňuje detaily k výběru šatů Leonor a vyšší zápůjční cenu majitelka salonu. A jak konkrétní model padl právě Evě Burešové? "Evičce šaty lehce zkracujeme, další úpravy nejsou potřeba," říká Marie Nováková k úpravám, které šaty čekají před velkým večerem v pražském Národním divadle.

Šaty v pudrovém odstínu jsou ušity z materiálu mikádo, mají korzetový střih a impozantní odnímatelnou sukni s vlečkou. Evu Burešovou tak letos na předávání divadelních cen rozhodně nikdo nepřehlédne.

A uvidíme na letošních Tháliích i další známé tváře v některém z modelů známého pražského salonu? "To vám nepovím, i my se to většinou dozvíme až ze sociálních sítí," dodává na závěr s úsměvem Marie Nováková.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články