Jak dnes žije Vanessa Paradis: Štěstí našla v náruči muže s temnou minulostí a na paty jí šlape krásná dcera

Jak dnes žije Vanessa Paradis: Štěstí našla v náruči muže s temnou minulostí a na paty jí šlape krásná dcera
Zdroj: Showpix
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Když jí bylo 14 let, zazářila jako raketa díky písni Joe le taxi. Podruhé na sebe dokázala Vanessa Paradis (48) upozornit v momentě, kdy se zapletla s veleslavným americkým hercem Johnnym Deppem (57). Po jejich rozchodu ale jako by se po ní slehla zem. Co dnes dělá zpěvačka s dětskou tváří a typickou mezírkou mezi předními zuby?

Tereza Švandová
Tereza Švandová 19. srpna 2021

Dlouho se zdálo, že osudovým mužem krásné Francouzky zůstane Johnny Depp, s nímž tvořila pár celých 14 let a pořídili si spolu dvě děti – dceru Lily Rose (22) a syna Jacka (19). Jenže v roce 2012 jejich romance skončila. „Vzájemně se odcizili. Johnny už se s Vanessou nudil, chtěl vyzkoušet něco nového,“ uvedl tehdy zdroj webu RadarOnline.

Českoslovenští diváci se Angeliky dočkali až na podzim 1968, kdy navázala na nevídaný úspěch filmů o Vinnetouovi.
Mohlo by Vás zajímat:

Jak dnes žije Angelika: Michèle Mercier skončila sama, občas k ní zajde jen Jean-Paul Belmondo

Životní láska potkala Vanessu Paradis později

Paradis dlouho netruchlila. V roce 2014 potvrdila vztah s francouzským zpěvákem Benjaminem Biolayem (48). Vydrželi spolu téměř dva roky. Poté blonďatou zpěvačku uhranul při natáčení filmu Chien režisér Samuel Benchetrit (48) a byla z toho láska jako trám, která vydržela dodnes.

„Samuel je skutečný umělec, nesmírně lidský, citlivý a něžný. Umí naslouchat, zvolit ve správnou chvíli správná slova. Je to muž mého srdce,“ přiznala Paradis v rozhovoru pro Journal de France.

Manželovi Vanessy Paradis tragicky zemřela žena

Jak už je nicméně u Vanessy zvykem, ani tento muž rozhodně nepatří mezi jednoduché osobnosti. Jeho minulost skrývá nejednu temnou stránku. Pět let po svatbě od něj například utekla první manželka, o téměř deset let starší herečka Marie Trintignant, s níž má již dospělého syna Julese.

Samuel to těžce nesl, zvlášť, když Marie skončila v náruči agresivního rockera Bertranda Cantata (57). V červenci 2003 během natáčení v litevském Vilniusu mezi nimi došlo k hádce, při níž Cantat napadl Marii tak brutálně, že pět dní poté zemřela na otok mozku. Bylo jí 41 let.

S Benchetritem nevydržela ani jeho druhá osudová láska Anna Mouglalis (43), s níž má dceru Saul (14). A jejich rozchod je pro Vanessu obzvláště pikantní. Důvodem k němu totiž nebyl nikdo jiný než její tehdejší přítel Benjamin Biolay, do něhož se Anna zamilovala… S Benchetritem tak oba zůstali na ocet a možná i to je nakonec svedlo dohromady.

Jak dnes žije Tom Selleck: Detektiv Magnum dře na avokádové farmě a chlubí se krásnou a úspěšnou dcerou
Mohlo by Vás zajímat:

Jak dnes žije Tom Selleck: Detektiv Magnum dře na avokádové farmě a chlubí se krásnou a úspěšnou dcerou

Krásná dcera Vanessy Paradis

Na co je zpěvačka každopádně právem hrdá, je její dcera Lily Rose. Ta jako by matce z oka vypadla! Stejná tvář, stejné vlasy, stejné rty. Jen oči zdědila po tátovi. Není proto divu, že záhy úspěšně pronikla do světa modelingu a daří se jí i ve filmové branži.

Momentálně chodí Lily Rose s hereckým kolegou Austinem Butlerem (31) a svůj čas dělí mezi Los Angeles a Paříž. Kdykoli má příležitost, skočí na kafe či módní přehlídku s mámou, která letos se Samuelem natočila další film a pokračuje i ve své pěvecké kariéře. Co víc si přát?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)

Zdroje informací:
IMDb
Wikipedia.org
Sivertimes.com
Elle.fr
Gala.fr

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články