DIY: Tento moderní rustikální polštář z šátku se stane vaší srdeční záležitostí

10. Února 2018
Na výrobu tohoto úžasného polštáře nebudete potřebovat ani jehlu, ani niť.
Zdroj ACraftyMix.com
Proč sobě neudělat jen tak radost. Tento polštář z šátku ve tvaru srdce dodá vaší ložnici moderní rustikální nádech i veselý punc. A co je na něm nejlepší, že ho vyrobíte bez jehly a nitě.

Budete potřebovat:

2 totožné šátky

Krejčovské nůžky

Zubaté nůžky

Postup:

ACraftyMix.com

1. Položte oba šátky na sebe lícovými stranami dovnitř. Musí se dokonale překrývat. Přehněte je společně napůl a vystřihněte z nich pomocí krejčovských nůžek půlsrdce.

2. Rozbalte půlsrdce tak, aby se obě vrstvy stále vzájemně dotýkaly lícovou stranou. Kolem dokola je společně nastřihněte zubatými nůžkami – vytvořte třásně, které budou alespoň 6,5 cm dlouhé a 2,5 cm široké.

ACraftyMix.com

3. Přehněte každou třáseň nahoru (jednou třásní se míní obě dotýkající se vrstvy třásní) a v záhybu ji jemně nastřihněte, aby vznikla štěrbina.

4. Každou třáseň na konci stočte a provlékněte ji štěrbinou. Jemně ji utáhněte.

5. Tímto způsobem vytvořte uzlíky po celém obvodu polštáře, pět si nechte volných. Polštář vycpěte libovolným materiálem a utáhněte posledních pět třásní.

Moderní rustikální polštář rozsvítí vaši ložnici. Je ale i stylovým dárkem pro přítelkyni či ženy ve vaší rodině. Dárkem, u něhož nikdo nebude pochybovat, že je od srdce.

A je to!
ACraftyMix.com

Diskuze

Reklama