Reklama

V O2 areně zahrál Hans Zimmer a proběhl souboj kuchařů

8. Června 2017
Redakce Lifee.cz
Souboj o přízeň hostů svedli kuchaři Ondřej Koráb a Tomáš Reisinger.
Zdroj Media:list
Témata:
Legendární skladatel filmové hudby Hans Zimmer opět zavítal do Prahy, kde s orchestrem publiku dopřál poslech svých největších hitů. Nebyl to ale jen Zimmer se svou tvorbou, kdo obstaral program. Souběžně probíhal i kuchařský souboj kuchařů Ondřeje Korába a Tomáše Reisingera.
Reklama

Skladatel filmové hudby Hans Zimmer po roce opět s kapelou, orchestrem a sborem, tedy s více než 60 lidmi, koncertoval v Praze. V rámci Live On Tour v O2 aréně v neděli 4. června zahrál svou hudbu z filmů Gladiátor, Lví král, Piráti z Karibiku nebo Temný rytíř a představil průřez celou svou tvorbou. 

Show však neprobíhala jenom na hlavním pódiu. U příležitosti koncertu svedli souboj o přízeň hostů vynikající kuchaři Ondřej Koráb a Tomáš Reisinger. Souboj probíhal na tři kola jako stylizovaný závod formule 1 mezi Niki Laudou a Jamesem Huntem. Proč? Právě o tomto souboji totiž vypráví film Rivalové z roku 2013, k němuž Hans Zimmer složil hudbu. 

Mistři kuchaři v plné parádě.
Media:list

Tomáš Reisinger, který má za sebou bohatou praxi v rakouských restauracích i pražského SAS Radissonu, do prvního kola zvolil losového pstruha, okurkovou omáčku a chřest, do druhého nasadil telecí, pórek, stročky a bramborový piškot a do třetího kola poslal tvarohovou koblihu a rebarborový kompot. 

Ondřej Koráb, který vařil v pražských pětihvězdičkových hotelech, v Torontu a pod vedením michelinských kuchařů v Londýně, v prvním kole kontroval skotským křepelčím vejcem, květákem, uzenou jarní cibulkou a cibulovou omáčkou, poté se podávala vepřová kýta, mrkev, yorkshirský puding, grilovaný ananas a fazolky a třetí kolo tvořila pravá anglická snídaně. 

Skotská křepelčí vejce v podání Ondřeje Korába.
Media:list

O2 arena je nejen místo pro kulturní akce a sportovní klání, ale také místo pro setkávání. Klubové patro O2 areny je určeno návštěvníkům, kteří dávají přednost komfortu a pohodlí a ocení přístup k exkluzivním službám. Nájemci klubových sedadel, kterých je na druhém podlaží O2 areny celkem 1603, se stávají členy privilegovaného klubu s vlastním vchodem a recepcí, stálým místem v hledišti, vlastními bary a restauracemi.

Mezi klienty patří velmi bonitní cílová skupina nejvlivnějších obchodních společností z oblasti finančních služeb, informačních a komunikačních odvětví, dále přední výrobci a korporace, ale také rozmanité obchodní organizace. Na každé klubové sedadlo se uzavírá smlouva o pronájmu minimálně na jeden rok. 

Podívejte se na fotografie z akce v galerii:

Zdroj: Media:list/Tisková zpráva

Diskuze

Reklama