Barbora Munzarová o kondici po 50: Prozradila nám, jak se po operaci ramene dostává zpět do formy

Barbora Munzarová o kondici po 50: Prozradila nám, jak se po operaci ramene dostává zpět do formy
Zdroj: Herminapress
Barbora Munzarová s manželem Martinem Trnavským a dcerou Annou Dvořákovou.Anna Dvořáková, dcera Barbory Munzarové, aktuálně exceluje v novém seriálu Eliška a Damián.Herečka Anna Dvořáková je dcerou herečky Barbory Munzarové a herce Jiřího Dvořáka.Anna Dvořáková doprovází  mámu Barboru Munzarovou ráda do společnosti. + 9 fotek+ 10 fotek

Herečka Barbora Munzarová (51) si štíhlou postavu po padesátce udržuje sportem a jak prozradila Lifee.cz, aktuálně se kvůli Ivanu Mládkovi (81) snaží dostat zpátky do kondice. Součástí rekonvalescence je také péče o pravé rameno, které nedávno podrobila plánované operaci. Kterému sportu se pravidelně věnuje? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková26. 09. 2023 12:00

Herečka Barbora Munzarová (51) je aktuálně ve středu dění také díky své talentované a půvabné dceři, herečce Anně Dvořákové (21). Ta diváky svým výkonem zaujala v novém seriálu Eliška a Damián. Mimo jiné se Barbora připravuje na vtipnou roli v muzikálu Ivana Mládka, Močál story. Premiéra je naplánovaná na listopad letošního roku.

Barbora Munzarová po operaci ladí kondici

"Aktuálně jsem v rekonvalescenci po plánované operaci pravého ramene. Musím to ještě doladit a doufám, že se budu točit jen doleva, protože doprava to ještě nedávám," vypráví v našem rozhovoru Barbora Munzarová, která kvůli muzikálu plánuje citelně zlepšit svoji kondici. Jako herečka se totiž v muzikálu musí pořádně otáčet.

Toužím dát pár kilo dolů, říká

"Bývám na návštěvě v Divadle Lucie Bílé, kde mám v muzikálu Láska je láska asi čtyři takty odpočinku, než zase vyběhnu. A mezitím si v zákulisí stěžuji: „Muzikál je pro mladé!“ popisuje uznávaná herečka, která během dvou hodin představení prakticky nesleze z pódia. V prosinci přitom oslaví své 52. narozeniny. Nový projekt bere jako svěží vítr do plachet. "Od Ivana Mládka si naopak slibuji, že se do kondice zase hodím, zase něco zhubnu a při svém věku to snad zvládnu. Koukala jsem, že jsem v obsazení téměř seniorka," poukazuje Munzarová. Mezi její kolegyně v Močál story budou patřit herečky Michaela Tomešová (32) nebo Iva Pazderková (43).

Jóga nebo fyzioterapie, běh nepřipadá v úvahu

Barbora Munzarová, dcera hereckých legend Jany Hlaváčové (85) a Luďka Munzara (†85), se v kondici po celý svůj život udržovala výkonnostním sportem (Helena Vondráčková je po 75 ve skvělé kondici díky sportu). "Teď jsem programy zaměřené na výkon trochu odložila, byť byly původně mou celoživotní náplní. Spíše je to dnes o ranním protažení, něco z jógy, něco z fyzioterapie, protože svaly a kosti už potřebují trochu relaxu a péče," vysvětluje Barbora Munzarová, kterou proslavila například role v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo dabingová úloha rybičky Dory v animovaném filmu Hledá se Nemo.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články