Bedřiška (29): O své tchyni vím věc, která by jí mohla rozbít manželství. Nemám ji ráda, ale tohle neprásknu

Skutečné příběhy o nevěře: O své tchyni vím věc, která by jí mohla rozbít manželství. Nemám ji ráda, ale tohle neprásknu
Zdroj: Freepik

Bedřiška náhodou zjistila velké tajemství své tchyně. Když pominul prvotní šok, začala přemýšlet nad tím, jak s touto informací naložit. 

Jana Jánská
Jana Jánská 29. 02. 2024 13:00

Můj vztah s tchyní Marií (58) by se dal popsat tak, že se sice nemůžeme vystát, ale nedáváme to moc najevo. Rodinná setkání obě protrpíme a pak se prostě vrátíme ke svým životům. Nemám potřebu volat jí a zeptat se, jak se má. A ona to patrně vidí stejně.

S tchyní nemám ten nejlepší vztah

O Marii toho moc nevím, vlastně ji znám jenom z vyprávění mého manžela Tomáše (29). Marie pracuje v jakési firmě už třicet let a vede tam nějaké oddělení. Vidíte sami, že mám fakt málo informací. Kdysi jsem měla snahu skamarádit se s ní, ale nedopadlo to dobře.

Stačí mi, že Tom má svou maminku rád. To je úplně v pořádku. A že to mezi mnou a tchyní nefunguje? No a co, trochu mě to mrzí, ale svět se kvůli tomu nezboří. Ona má svůj život a já také.

Zjistila jsem její největší tajemství

V mládí jsem hodně sportovala a jenom zranění zad mi zabránilo v tom, abych se sportu věnovala profesionálně. Teď mám sedavé zaměstnání, což mi moc nepomáhá. A tak pravidelně chodím na různé rehabilitace a masáže.

Před pár měsíci mi lékařka doporučila jedno zařízení kousek od Plzně. Manžel nemohl jít se mnou, takže jsem vyrazila sama. Zamluvila jsem si pokoj na jednu noc a dva dny procedur. Těšila jsem se, že budu mít klid a odpočinu si. Na místo jsem dorazila o něco dřív, takže bylo potřeba chvilku posečkat na recepci, než pro mě budou mít připravený pokoj.

Všude chodili lidé v bílých županech a vypadali spokojeně. Nemohla jsem se dočkat, až se k nim zařadím. Tu a tam jsem viděla dvojici a zamrzelo mě, že můj muž tam není taky. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem v jedné dvojici poznala tchyni. A chlap, do kterého byla zavěšená, rozhodně nebyl tchán...

Nemůžu to prozradit

Vytřeštila jsem oči a sledovala je. Když čekali u výtahu, pohladil ji po zadku. Vypadali jako opravdový pár. Nešlo mi to do hlavy. Přemýšlela jsem nad tím, co jsem právě viděla. Tak jsem se do toho ponořila, že paní z recepce na mě musela několikrát volat, že už mám připravený pokoj.

Ani nevím, jak jsem se ubytovala a lehla si na postel. Moje tchyně někoho má... To je silný kafe. Co teď? Měla jsem obavu, že do sebe vrazíme. Nevím, jak bych zareagovala. Jednou jsem vcházela do sauny a zdálo se mi, že v oblacích páry vidím tchyni, takže jsem rychle vycouvala.

Vůbec jsem si ty dva dny neužila. Neustále jsem byla ve střehu, abych je nepotkala. Nepřijde mi fér, že Marie podvádí svého manžela. Ale rovněž by nebylo správné, abych o tom někomu řekla. I když Marii nemám ráda, nechci jí rozbít manželství. Je to její život a její svědomí...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články