Čínský horoskop: Co nás čeká v říjnu 2023, měsíci vodního psa? Přichází čas překonat obavy ze závazků a otevřít se lásce

zamilovaný muž a žena
Zdroj: Freepik

Je tu říjen 2023, podle čínského horoskopu měsíc vodního psa. Co v něm můžeme očekávat a na co bychom se v souladu s feng shui měli zaměřit? Zkuste překonat své obavy ze závazků, vyřešit téma důvěry a otevřete se lásce. Ujasněte si, kdo patří mezi vaše opravdové přátele, a pročistěte své kontakty v telefonu i na sociálních sítích. 

Liběna Kubalíková
Liběna Kubalíková02. 10. 2023 13:30

Pečujte nezištně o své vztahy – vezměte rodiče do divadla, kupte kamarádce kytku, vyrazte na třídní sraz nebo se vyznejte ze své platonické lásky.

Duše a zdraví

Abyste slyšeli svůj vnitřní hlas a věděli, co potřebujete, zkuste ztišit “hluk” kolem sebe, respektive zklidnit prostor kolem sebe. Vypněte oznámení v mobilech, počítači a elektronice vůbec. Nasměrujte svůj život z virtuálního do reálného. Dejte si pauzu od sociálních sítí. Nelajkujte, nekomentujte příběhy na “zdech” svých kontaktů, ale dotyčným zavolejte a sejděte se. Možná zjistíte, že věnujete pozornost a čas ve virtuálním světě lidem, se kterými se osobně ani potkat nechcete.

“Nekrmte” sociální sítě svými zážitky, zkuste si je udržet v sobě. Ať nasytí vás samé. Na tom stejně záleží nejvíce. Jediný lajk, který potřebujete, je ten váš.

Práce a finance

Tak jako budete procházet a třídit osobní kontakty, pročistěte své pracovní. Je možné, že s některými dodavateli se rozhodnete dále nespolupracovat. I v pracovní oblasti vsaďte na intuici. Při řešení investic a rozhodování o projektech se řiďte nejen ekonomickými ukazateli, ale dejte na instinkt.

Pečujte o dobrou atmosféru v práci a je-li to třeba, vyčistěte vzduch. Veškeré pracovní záležitosti se vyřeší, pokud je v týmu vzájemné důvěra.

Partnerské vztahy a domov

Říjen prověří partnerské vztahy. Možná ještě chcete jednou v životě zažít moment, kdy se vám podlomí kolena, v břiše máte motýlky a srdce vám buší jako o život, když čekáte na rande. Každopádně to může být období jak na horské dráze, kdy budete mít chuť zariskovat a dát milostným zážitkům volný průběh, ale zároveň máte morální zásady, které vás drží na uzdě.

Možná zkuste doma vyložit karty na stůl, než se vrhnout do jiné náruče. Každopádně ať to dopadne jakkoliv, vše je tak, jak má být.

Přeji vám výživný říjen!

Pohled na říjen 2023 připravila skrze intuitivní vnímání a feng shui životní a bytová poradkyně Liběna Kubalíková, která je autorkou blogu ​Být v pohodě.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články