Tatiana (36): Zamilovala jsem se do skvělého chlapa. Pak jsem se zděšením zjistila, kolik mu je vlastně let

Opravdové příběhy čtenářek: Zamilovala jsem se do skvělého chlapa. Pak jsem se zděšením zjistila, kolik mu je vlastně let
Zdroj: Freepik

Tatiana se v kavárně seznámila s milým a hezky vypadajícím mužem. Pak ale zjistila, že je mezi nimi velký věkový rozdíl. A rčení o tom, že věk je jenom číslo, asi nebude pro ni...

Jana Jánská
Jana Jánská27. 09. 2023 07:00

Julián (21) vypadá mužně, nosí bradu a cvičí. Vůbec nepůsobí jako mladíček, kterým ve skutečnosti je. Když mě v kavárně oslovil a podal mi záložku, která mi vypadla z knížky, mohla jsem na něm oči nechat.

Potkala jsem fajn chlapa

V létě jsem si o víkendech obvykle zašla do své oblíbené kavárny, užívala si klimatizace a ticha. Ráda jsem si tam chodila číst, protože doma jsem měla nesnesitelné vedro. Jednoho dne se u mého stolu přistavil cizí muž. "Promiňte," pronesl hlubokým hlasem a podával mi záložku, která mi vypadla z knížky na zem.

Ztratila jsem se v jeho očích a nebyla schopna nic mu odpovědět. Pak se usmál, to už jsem zvládla také. "Co to čtete?" zeptal se a prolomil ledy. Ukázalo se, že máme podobný vkus na knížky. A když se usmál, kolem očí měl sexy vrásky.

Povídali jsme si docela dlouho. Dokonce nám musela obsluha říct, že už budou pomalu zavírat. Nechtěla jsem, aby to skončilo. On to zřejmě cítil stejně, tak mě pozval na večeři. Domů jsem šla s hlavou v oblacích a těšila se na to, až Juliána znovu uvidím.

Začali jsme spolu chodit

Celý týden jsem myslela jenom na něj. A když přišel vytoužený pátek, hezky jsem se oblékla a vyrazila za Juliánem. Byl to fantastický večer, povídali jsme si a tu a tam jsme se drželi za ruce. Nikam nespěchal, což se mi mimořádně líbilo.

A tak jsme spolu začali chodit. Julián uměl báječně vypravovat a imponovalo mi, jak je sečtělý. Říkal mi, že celý život měl jenom dvě záliby - čtení a sport. Bylo to na něm vidět, pod oblečením se mu rýsovala skvělá figura. Přistihla jsem se, že se těším na to, až ho uvidím nahého.

A tak jsem ho jednou pozvala na večeři k sobě. Asi vycítil, že nejde jen o jídlo, protože už mezi dveřmi se mi zahleděl do očí a pak mě vášnivě políbil. Podlomila se mi kolena. Když jsem popadla dech, vzala jsem ho za ruku a odvedla do ložnice...

Šokovalo mě, kolik mu je ve skutečnosti let

Julián byl dravý a hodně aktivní, připadala jsem si jako v náručí výrazně mladšího muže. Ale líbilo se mi, že se vykašlal na nějaké pomalé dobýváni a vzal si mě hned. A několikrát. Když jsme pak leželi v posteli a jen tak odpočívali, hrála jsem si s jemnými chloupky na jeho hrudi. Rukou jsem mu zajela i do vousů. "Juliáne, jak vlastně vypadáš bez vousů?" napadlo mě.

"Blbě," zasmál se. "Proč si to myslíš?" zajímalo mě. "Protože bez vousů vypadám jako mladý kluk. Ještě mladší, než jsem ve skutečnosti," dodal. "A kolik ti vlastně je?" zeptala jsem se vyděšeně. Když mi řekl, že je mu jedenadvacet, málem jsem spadla z postele.

Vždyť je mezi námi rozdíl patnáct let! Mít divočejší mládí, mohla bych být jeho máma... Asi pochopil, že se něco děje, na večeři už nezůstal. Seděla jsem v obýváku dlouho do noci, na stole bylo netknuté jídlo, jen jsem vypila láhev vína. Nevím, jestli se mu mám ozvat. Co by lidé řekli na to, že chodím s takovým mladíčkem?

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články