Rodinné trable Scarlett Johansson: Dcera se za ni stydí, tchyně jí rozmlouvala jméno pro syna

Rodinné trable Scarlett Johansson: Dcera se za ni stydí, tchyně jí rozmlouvala jméno pro syna
Zdroj: Showpix
Scarlett Johansson velmi pečlivě střeží soukromí svých dětí, jejich fotky jsou proto vzácné. Tato pochází z roku 2014, kdy se herečce narodila dcera Rose. Se třetím manželem, komikem Colinem Jostem, se Scarlett Johansson rozhodně nenudí. A je šťastná i za to, že se jí s ním podařilo založit spokojenou rodinu, o jaké vždycky snila. Otcem hereččiny dcery Rose je majittel reklamní agentury Romain Dauriac, se kterým se Scarlett Johansson rozvedla v roce 2017. Začátky s Rose neměla herečka jednoduché. Po rozvodu na ni zůstala sama a začala pochybovat, zda její výchovu zvládne. Hlavně když ji holčička provázela na každém kroku. + 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Ač je hollywoodskou star první velikosti, řeší Scarlett Johansson (37) problémy jako každá jiná maminka. Doma má sedmiletou dceru Rose a čtyřměsíčního synka Cosma. A paradoxně je to starší potomek, kdo jí dává pořádně zabrat.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 19. prosince 2021

Blonďatá sexbomba Scarlett je sice idolem mnoha mužů, vydělává pohádkové peníze a může si vybírat role, doma to ale rozhodně nemá jednoduché. Je potřetí vdaná a ač jí sláva lichotí, nejraději se prý stará o domácnost a užívá si rodinné pohody s manželem, komikem Colinem Jostem (39), jejich synkem Cosmem a dcerou z předchozího manželství Rose.

Scarlett Johansson: Nejkrásnější a nejdražší herečka světa vyměnila herce a zpěváky za komika. Jaké je její třetí manželství?
Mohlo by Vás zajímat:

Scarlett Johansson: Nejkrásnější a nejdražší herečka světa vyměnila herce a zpěváky za komika. Jaké je její třetí manželství?

Rose umí mamimce pořádně vyčinit

Ta ale poslední dobou dává hvězdě Avengers pořádně zabrat. Ač v září oslavila teprve sedmé narozeniny, už má pěkně prořízlou pusu a maminku pravidelně udržuje ve střehu svým vzdorovitým chováním.

Jestli totiž něco nesnáší, tak jsou to představy Scarlett, jak by se měla chovat a co dělat. „Já si vždycky říkám, že se s ní nebudu hádat. Protože každý rozhovor, který spolu v takovémto duchu máme, obvykle nikam nevede,“ postěžovala si blonďatá herečka na dcerku, kterou má s francouzským majitelem reklamní agentury Romainem Dauriacem.

Malý bráška ji absolutně nezajímá

A to není zdaleka všechno, čím Rose drží mámu v šachu. Často se chová jako protřelá puberťačka. „Stydí se za mě. Vždycky, když se blíží školní autobus, předvádím takový taneček. Rose to úplně nesnáší,“ přiznala Scarlett v The Tonight Show Jimmyho Fallona.

Herečka trochu doufala, že se Rose srovná s příchodem brášky Cosma, kterého Scarlett povila v srpnu letošního roku. Jenže to se těšila marně. Ani čtyři měsíce po porodu nejeví Rose o miminko zájem. „Má toho poslední dobou hodně, pořád někde lítá a mimino ji opravdu nezajímá,“ směje se kráska, která kromě starostí s novým přírůstkem do rodiny musela řešit i jiný ožehavý problém.

Její tchyni se totiž velmi nezamlouvalo vnukovo jméno. „Ještě tři dny po porodu nám volala, jestli jsme si to nerozmysleli,“ prozradila Scarlett v Late Night Setha Meyerse. Nakonec se s ním smířila a hereččinu rodinu tak podle všeho čekají klidné Vánoce, letos poprvé ve čtyřech.

Zdroj informací:
People.com
Lifeandstylemag.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články