České krásky ve flitrech: Bagárová jako zlatá kometa, Borhyová ve vášnivě rudé

Moderátorka Lucie Borhyová vynesla červené flitrované šaty na předávání cen Český slavík.Červené šaty Lucie Borhyové pocházejí od českého módního návrháře Dominika Navrátila.Moderátorka Lucie Borhyová ve flitrech celá zářila.Do flitrů se na Českém slavíku zahalila také zpěvačka Monika Bagárová.+ 26 fotek+ 27 fotek

S obdobím vánočních večírků celebrity oblékají flitry, aby je v davu nikdo nepřehlédl. Zpěvačka Leona Machálková (56) přiznává, že flitry kupuje proto, aby nevypadala usedle. Moderátorka Lucie Borhyová (45) zazářila na Českém slavíku v rudých flitrech a diamantech, podobně jako zpěvačka Monika Bagárová (29), která ovšem vsadila na zlatou.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 03. 12. 2023 12:00

Třpytivé flitry se nedávno staly důležitým prvkem velkého koncertu zpěvačky Terezy Maškové (27), která se do zlatých flitrů zahalila hned v několika variacích. Na svých koncertech nazvaných P.S. Iveta sází na kouzlo flitrů také zpěvačka Šárka Vaňková (36), která pro změnu září v širokých stříbrných kalhotách s vysokým pasem. A pokud stále váháte, jak flitry ideálně kombinovat, inspiraci můžete snadno najít v naší bohaté fotogalerii.

Monika Bagárová jako zlatá kometa

Zpěvačka Monika Bagárová (29) vynesla na předávání cen Český slavík opulentní flitrovanou zlatou róbu, přičemž do zlatých flitrů se zpěvačka zahalila také na vizuálech pro svůj připravovaný první koncert v O2 areně. Ke zlatým šatům si Monika nechala vyčesat vysoký culík. Šperky zvolila zpěvačka správně pouze minimalistické, protože celkový dojem by jimi mohla velmi snadno pokazit.

Flitry vynesla Monika Bagárová také na křest nového alba Michala Davida. Tentokrát zvolila decentní černé flitrované sáčko, které oblékla na holé tělo, a doplnila jej hladkou černou minisukní, černými silonkami a černými vysokými kozačkami. Monolit černé Monika nerozbila ani kabelkou – šlo o černý model kožené kabelky Bottega Veneta, jejíž cena se pohybuje kolem 50 000 korun.

Lucie Borhyová v rudých flitrech a diamantech

Moderátorka Lucie Borhyová (45) dobře ví, že blondýnkám sluší výrazné barvy a především červená. Na předávání cen Český slavík oblékla Lucie rudou flitrovanou róbu, ve které byla mezi pozvanými hosty k nepřehlédnutí – také díky růžovým diamantovým náušnicím.

"Dlouhá léta spolupracuji s Natali Ruden, ale pro dnešní večer mám šaty od českého módního návrháře Dominika Navrátila a je to trošku jiný typ šatů, než běžně nosívám. Šperky jsou značky Gismondi. Nicméně Natali zůstávám stále věrná," prozradila nám Lucie v rozhovoru. "Mám ráda pánský styl a úplně nemusím velkou romantiku – volány a široké sukně," dodává sympatická moderátorka, která červenou flitrovanou róbu doplnila černým koženým psaníčkem a rudými sametovými lodičkami. Pomyslnou třešničkou na dortu byl potom červený lak na nehtech.

Leona Machálková kupuje flitry, aby nebyla usedlá

Zpěvačka Leona Machálková (56) vynesla světle růžovou flitrovanou róbu s asymetrickým ramínkem na velký koncert do pražského Kongresového centra. Jak nám už před časem prozradila, flitrované kousky si pořizuje s oblibou a zcela záměrně. "Zejména na jeviště se snažím pořizovat si věci kvalitní a krásné, abych zazářila. Mám sice ráda černé šaty, ale poslední dobou si kupuji i takové, které se zatřpytí a nevypadají usedle," říká blond zpěvačka s nezaměnitelným hlasem. Světle růžovou flitrovanou róbu doplnila Leona Machálková ten večer výraznou růžovou rtěnkou a také stříbrnými střevíčky a decentními šperky.

Související články

Další články