Monika Bagárová v náhrdelníku za milion: Pro Ruminku zatím diamanty nevybírám, zdědí po mně nemovitost i zlato

Monika Bagárová v náhrdelníku za milion: Pro Ruminku zatím diamanty nevybírám, zdědí po mně nemovitost i zlato
Zdroj: Extra/Pavel Dvořák
Zpěvačka Monika Bagárová je ambasadorkou známé značky šperků.Jak nám Monika v rozhovoru prozradila, na krku ten večer vynesla diamanty za téměř jeden milion korun.Monika Bagárová na večírku na pražském Žofíně zazpívala. Podle Moniky Bagárové je dobré k výrazným šperkům obléknout jednoduché šaty, aby šperky vynikly.+ 12 fotek+ 13 fotek

Zpěvačka Monika Bagárová (29) vybírala náušničky pro svoji tříletou dceru Ruminku a magazín Lifee.cz u toho nesměl chybět. Jak nám zpěvačka prozradila, sama si na denní nošení oblíbila jednoduché šperky, ovšem na večírek neváhá vynést diamanty v milionové hodnotě. Jak reagovala, když v Karlových Varech ztratila náušnici? A jak o své luxusní šperky pečuje?

Veronika Nováková
Veronika Nováková28. 09. 2023 05:00

Dcera zpěvačky Moniky Bagárové (29), Ruminka (3), je po mamince velká parádnice. My jsme zpěvačku potkali na pražském Žofíně, kde probíhala prezentace značky šperků, jíž je Monika ambasadorkou. Téma našeho hovoru se tedy pochopitelně týkalo výhradně blyštivých skvostů. "Ruminka už stačila jedny náušnice ztratit, jak to u dětí bývá. Už má proto nové, náhradní. Teď bych jí velmi ráda vybrala nějaké hezké náušničky," ​prozradila Monika, která si sama potrpí na nadčasové a elegantní kousky.

A jaký kousek hodlá zpěvačka své dceři předat, až bude dospělá? "Možná Rumince předám nějaké zlato, které stoupá na hodnotě. Určitě jí ale předám jednu nemovitost," ​usmívá se spokojeně Monika Bagárová, která pro svoji dceru vybudovala prostorný dům poblíž Brna.

Monika Bagárová vybírá náušničky pro dceru

Moniko, jaký šperk je podle vás ideální?
Miluji jednoduchost, nejsem typ, který by vyhledával výrazné šperky – ale vůbec se tomu nebráním. Když se zvolí vhodné jednoduché šaty a lodičky, tak proč k nim nevzít něco výraznějšího. Ve svém osobním životě, v běžném dni, šperky velmi ráda nosím, ale to musejí být subtilní. Oblíbila jsem si sportovní eleganci.

Jaký byl váš vůbec první šperk?
Určitě to byly náušnice. Možná je mají dodneška schované moji rodiče.

Vaše dcera Ruminka už má také nějaké šperky?
Ruminka už stačila jedny náušnice ztratit, jak to u dětí bývá. Už má proto nové, náhradní. Teď bych jí velmi ráda vybrala nějaké hezké náušničky od Apartu.

Máte už představu o jejich designu?
Měly by být andělské. Jednoduché, hezké. Myslím, že diamantové nepotřebujeme. Přece jen je to pořád děťátko a mrzelo by mě, kdyby je zase ztratila. Určitě půjdeme do zlata.

Je nějaký šperk, který Rumince předáte, až bude starší?
Možná Rumince předám nějaké zlato, které stoupá na hodnotě. Určitě jí ale předám jednu nemovitost.

V Karlových Varech jsem ztratila náušnici, přiznává

Který šperk vám nejvíce přirostl k srdci?
Budou to takové ty dary, které jsem dostala. Ty mám schované a každý má v mém životě nějakou váhu, protože je od někoho, kdo mě má rád. Momentálně moc ráda nosím jednoduchý náramek, který má jen pár kamínků, je strašně praktický a vlastně efektní.

Stalo se vám někdy, že jste ztratila prstýnek nebo náušnici a bylo vám to potom líto?
Stalo. A zrovna to bylo se značkou, které teď dělám ambasadorku. V Karlových Varech bylo moc lidí a ta náušnice mi někam odletěla. To jsem si jenom řekla: „OK, tak teď ještě potřebuji vědět, co to bylo za náušnici.“ A uf, byla to náušnice z jedné jejich nejlevnější řady. Sympatické je mi na této značce právě to, že nemají jen diamanty a drahé šperky, ale že mají šperky všech cenových kategorií a mohou se přiblížit úplně všem.

Od muže jsem nikdy šperk nedostala

Jaký nejdražší zapůjčený šperk jste kdy vynesla? Bylo to v řádech milionů?
Myslím, že ano. A jeden z nejdražších mám právě teď na krku. To jsou diamanty a tuším, že jejich hodnota se blíží k milionu korun.

Znamená to, že s sebou vodíte také bodyguarda?
Ne, věřím v dobré lidi. Nikdo by si to snad nedovolil ukrást.

Jak se o své šperky staráte? Děláte jejich pravidelnou údržbu?
Tak to jsem ještě neudělala, ale myslím, že s novými šperky to teď nějakou dobu nebudu muset řešit. A potom se poradím s odborníky.

Kupujete si šperky také sama, nebo to necháváte na mužích?
Ano, určitě si ráda koupím sama šperk. Už jsem to několikrát udělala, koupila jsem si přesně ten, který jsem si přála. Teď mám tu výhodu, že je dostávám, jen ne od chlapů. Vlastně si nevzpomínám, že bych od muže kdy nějaký šperk dostala. A asi bych si netroufla to po někom chtít.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články