Helena (27): Jsem v úplně šílené situaci. Po rozchodu s nemožným klukem jsem zjistila, že čekám jeho dítě

Opravdové příběhy čtenářek: Jsem v úplně šílené situaci. Po rozchodu s nemožným klukem jsem zjistila, že čekám jeho dítě
Zdroj: Unsplash

Helena má za sebou jeden nepovedený vztah. Na tom by nemuselo být nic divného, každý občas šlápne vedle. Problém je v tom, že s tím chlapem čeká dítě...

Jana Jánská
Jana Jánská01. 10. 2023 07:00

S Lumírem (30) jsem začala chodit tak trochu náhodou. Byla jsem sama a potřebovala jsem obejmout a vyspat se s někým. On zrovna "šel kolem" a už to bylo. Po několika měsících mě ale přestal bavit, tak jsem ho pustila k vodě.

Začali jsme spolu chodit

Lumír mě vlastně ničím nezaujal. Je to takový tuctový chlápek, za kterým se na ulici žádná ženská neotočí. Leda tak jeho matka, aby se přesvědčila, jestli si vzal čistou košili. Ale byla jsem tak trochu ve vztahové nouzi. A když mě pozval na rande, kývla jsem.

Musím říct, že se opravdu snažil. Chodili jsme spolu do kina, tu a tam mě vzal na večeři. A v posteli se mi docela hezky věnoval. Nebyl to takový ten chlápek, ze kterého by žena šla do kolen, ale jako dočasný vztah mi to stačilo.

Pustila jsem ho k vodě

Chodili jsme spolu asi půl roku, když jsem se začala nudit. Jednou mě Lumír zase pozval do kina, ale prostě se mi nechtělo. Zůstala jsem doma. To neumí vymyslet nic nového? Také v posteli mě to s ním přestalo bavit. Věnoval se mi, ale vždy stejným způsobem. Vůbec nebyl kreativní. Zatímco já bych si třeba ráda ráno užila rychlovku, on pobíhal po bytě a chtěl po mně uvázat kravatu.

Takže jsem mu jednoho večera oznámila, že se rozcházíme. Docela ho to vzalo a chvíli mi ho bylo i líto. Nevím, proč jsem tak reagovala. Vzala jsem ho za ruku a seděla s ním u stolu do té doby, než se dokázal postavit a odejít. Že by se mi splašily hormony?

Čekám dítě s bývalým přítelem

A jako naschvál jsem pak nedostala menstruaci. Jeden nebo dva dny zpoždění jsem ještě brala jako normální věc, ale po týdnu už jsem znervózněla. Hned ráno jsem běžela do lékárny pro těhotenský test. Byla jsem tak nervózní, že jsem si na toaletě v práci očurala ruku. A k mé smůle se na testu objevily dvě čárky...

To snad není pravda. Letos jsem spala jenom s tím ňoumou Lumírem, takže to je jeho dítě. Ale proč zrovna jemu se to povedlo? Předtím jsem partnery střídala docela často, jenže nikdy z toho nic nebylo. Proč zrovna teď? Asi bych mu to měla říct, ale nevím, jak na to. Je to šílená situace. Když jsem se s ním rozešla, doufala jsem, že ho už nikdy neuvidím...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články