3 znamení zvěrokruhu, která na jaře 2022 změní životní styl, a podpoří tak své zdraví

3 znamení zvěrokruhu, která na jaře 2022 změní životní styl, a podpoří tak své zdraví
Zdroj: Freepik

S postupujícím jarem odhazujeme svršky, a pomalu tak začínáme řešit, zda se ve svém těle cítíme, nebo necítíme dobře. Nezapomeňte, že neexistuje žádný ideál krásy. Důležité je zdravé tělo, kterému dáváme potřebné živiny. O čísle na váze to tohle jaro opravdu nebude!

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková 28. 03. 2022 06:00

Jaro je tradičně obdobím detoxů a hubnoucích předsevzetí. Jinak tomu nebude ani letos, kdy zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu pomalu opouštějí špatné návyky, které si vypěstovali během pandemie covidu, a utvářejí si nové, lepší. Podívejte se, kdo se do toho na jaře opravdu opře!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše zdraví už bije na poplach! Zřejmě jste si v posledních týdnech prošli nemocí, která oslabila vaši imunitu. Na jaře je vhodné podpořit tělo vitamíny, ovocem a dostatečným pitným režimem. Volte také vhodné oblečení a dbejte na kvalitní materiály. Upřednostněte kvalitu před kvantitou.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše pracovní nasazení a nedostatek spánku jsou cestou do pekel! Zkuste si každé ráno najít deset minut na protažení, jógu nebo meditaci. Pokud nebudete dostatečně pečovat o své mentální i fyzické zdraví, vaše výkony půjdou strmě dolů. A to by byla škoda, když už máte tak dobře našlápnuto.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Je to jasné, musíte ten alkohol omezit! Vypadá to, že vám to v poslední době opravdu zachutnalo a teď nevíte, kdy přestat. Sami víte, jak taková míra konzumace působí na vaše tělo a že na tom není vůbec nic dobrého. Zkuste začít pravidelně cvičit nebo se naučte nové zdravé recepty. To bude prospěšnější.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články