3 znamení zvěrokruhu, která neumějí odpovídat na nepříjemné otázky a raději lžou

3 znamení zvěrokruhu, která neumějí odpovídat na nepříjemné otázky a raději lžou
Zdroj: Unsplash

Víte, která znamení zvěrokruhu se vyhýbají nepříjemným otázkám a raději si vymýšlejí? Děláte se vy sami před svým okolím lepšími? Podívejte se, kdo je v tomto absolutní mistr!

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková 26. 10. 2021 07:00

U následujících lidí se nemůžete spoléhat na stoprocentní upřímnost a musíte počítat s tím, že budou hledat cestičky, jak se pravdivé odpovědi vyhnout. Neděláte to náhodou také?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři si rádi hrají na něco, co nejsou. Nedělají to z arogance, ale jsou tak nejistí, že se jim těžce dávají najevo slabosti. Občas by uvnitř sebe chtěli najít sílu se projevit, ale většinou to neudělají. Mají pocit, že kdyby dali najevo, jací skutečně jsou, tak je nepochopíte. Proto si raději vše přikrášlují a lžou.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby skrývají mnoho hloubavých myšlenek, které mohou být černější, než se zdá. Nikdy nedají skutečně najevo, jak moc jsou smutné nebo slabé. Před svým okolím se snaží být vždy za siláky. Jsou rády, když se na ně ostatní obracejí, a vědí, že kdyby daly najevo, jaké jsou, tak tomu tak nebude. Pokud jde o finance, často lžou a dělají se majetnějšími.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býkům život často nadělí mnoho podivných situací, se kterými se musejí vypořádat. Nikdy je však nesdílejí se svým okolím. Jsou velmi hákliví na otázky ohledně svých financí a citlivých životních okamžiků. Nikdy vám na takové dotazy přímo neodpovědí, a naopak budou hledat všechny možné cestičky, jak z rozhovoru uniknout.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články