Význam andělských čísel: Které důležité vzkazy bychom neměli ignorovat? (3. díl)

Význam andělských čísel: Které důležité vzkazy bychom neměli ignorovat? (3. díl)
Zdroj: Unsplash

Přinášíme vám třetí díl andělských vzkazů, které dostáváme prostřednictvím čísel. Víte, co znamená, když se podíváte na hodiny v následující časy?

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková07. 04. 2021 07:00

Andělské vzkazy nás chrání a ukazují nám, jakým směrem se ve svých rozhodnutích máme vydat. Podívejte se s námi na odpolední časy, která přinášejí krátké a výstižné vzkazy!

12:12

Buďte ostražití a dbejte trpělivosti. Andělé vám již brzy dají znamení, ve kterém naleznete odpověď na své modlitby.

13:13

Jste pod andělskou ochranou, vaše rozhodnutí jsou vedena shora. Vyvarujte se však unáhlených závěrů.

14:14

Nepochybujte o tom, že vaše přání budou splněna. Následujte své úmysly! Andělé vám dávají znamení, které můžete najít v každodenních maličkostech.

15:15

Vyvarujte se jakýchkoliv rozhodnutí v partnerských vztazích! Dejte na svůj instinkt, a pokud vám bude cokoliv nejasného, ptejte se. Komunikujte! Jedině tak dojdete k tomu, co se chcete dozvědět.

16:16

Braňte to, co je vaše, a dejte si pozor, aby vám do života nezasahoval nikdo další. Někdo kolem vás se o to totiž pokouší. Mějte se na pozoru. Andělé vás chrání.

17:17

Přejte ostatním a bude vám dáno. Jen vděčnost za věci, které už ve svém životě máte, vás může dovést k ještě větší hojnosti.

18:18

Blíží se osudová událost. Ve vašem životě se chystají změny. Budou to dobré změny a vše zvládnete nejlíp, jak umíte. Přesto dbejte ostražitosti. Buďte na sebe opatrní.

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články