Fit a krásnátestovánísoutěže

Hostina jako od babičky: Šťavnaté vepřové i křehké hovězí pro celou rodinu

Zdroj:PHOTOONE®

+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Vzpomínáte si, jaké to bylo, když babička servírovala rodinný oběd? Kouzelná atmosféra, provoněná kuchyně a jídlo podávané doprostřed stolu, takže si mohl kdokoliv přidat, co mu nejvíce chutnalo. To si nyní můžete dopřát už i v restauraci.

Petra Járková 9. listopadu 2019

Rodinný oběd jako u babičky

A právě takovou hostinou se inspirovala restaurace Babiččina zahrada v Průhonicích, která zavádí unikátní model v podobě rodinného oběda servírovaného v hrncích a mísách doprostřed stolu. Všeho je dostatek a každý si může přidat maso, omáčku či knedlíky.

Jaké pokrmy si tímto způsobem můžete dopřát?

První možností je fantastický hovězí vývar s játrovými knedlíčky, který na podzim zvítězil ve velké polévkové olympiádě. Dalším pokrmem, určeným pro rodinu či skupinu přátel, je dozlatova vypečená kachna, servírovaná vcelku v pekáči a doprovázená dvojí sadou knedlíků a zelím.

Thumbnail # Češi si zvolili nejoblíbenější polévku: Vyhrála klasika, nebo exotika?
Mohlo by Vás zajímat:

Češi si zvolili nejoblíbenější polévku: Vyhrála klasika, nebo exotika?

Dále se ve víkendové rodinné nabídce objeví šťavnatá hovězí roláda s karlovarským knedlíkem, slovenskou pastou tarhoňa, restovanými párky se slaninou, cibulí a česnekem.

Tu o dalším víkendu vystřídá plněná vepřová krkovice s nádivkou, bramborové rohlíčky, restované houby s cibulí, česnekem a majoránkou.

Měli byste vědět, že rodinné menu bude k dispozici v omezeném množství, a když dojde, nebude ten den možné připravit další. Udělejte si tedy včasnou rezervaci nebo vyrazte na rodinný oběd do průhonické restaurace Babiččina zahrada včas. Nemuselo by už na vás také zbýt!

RODINNÁ MENU BABIČČINY ZAHRADY NAJDETE V GALERII:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu