Fit a krásnátestovánísoutěže

Ovocná očista: Za tři dny zhubnete a budete se cítit dobře

Thumbnail # Ovocná očista: Za tři dny zhubnete a budete se cítit dobře

Zdroj:Pinterest

Tři kila za tři dny. Takové by mělo být skóre po třídenní ovocné očistě, kterou vymyslel americký léčitel, vizionář a prorok Edgar Cayce. Tělo díky ní zbavíte toxinů, odlehčíte trávení a podpoříte činnost střev. Navíc je časově i finančně nenáročná.

Petra Járková 19. září 2019

Léčitel Edgar Cayce

Vizionář, který své stravovací návyky publikoval v několika odborných studií, upozorňoval na třídenní efektivní program, ve kterém se konzumují pouze jablka.

Princip očisty

Každý den jíte osm větších jablek, a to v době snídaně, oběda a večeře. K tomu musíte pít velké množství vody nebo bylinkových čajů. Abyste očistili játra od škodlivin, každý den si dopřejte lžičku olivového oleje.

Rozšířená verze

Pokud nejste milovníci jablek, pak máme řešení i pro vás. Francouzská dietoložka France Aubry přišla s rozšířením i o jiné druhy ovoce. V této pestřejší variantě si můžete dopřát i banány, jahody, kiwi nebo ananas. Nemusíte je jíst jednotlivě, ale klidně si tyto druhy namíchejte do salátu nebo si z nich udělejte husté smoothie.

Načasování

Ovocná dieta je ideální pro ty, kdo chtějí rychle splasknout. Pokud potřebujete vyladit břicho do šatů nebo se vrátíte z dovolené all inclusive, kde toho spořádáte každý den kvanta.

Thumbnail # Mýty o zdravém životním stylu: K budování svalů jezte maso, po sacharidech se tloustne
Mohlo by Vás zajímat:

Mýty o zdravém životním stylu: K budování svalů jezte maso, po sacharidech se tloustne

Rizika

Jelikož při této dietě nekonzumujete žádné bílkoviny, není vhodné ji držet déle než tři dny.

Rozvrhnutí

Pokud nejíte pouze jablka a kombinujete je i s dalším možným ovocem, pak si ráno dejte ovoce sladší. Tím jsou banány a jahody, poledne je zase vhodné pro kyselejší ovoce jako pomeranč a kiwi. Večer si dopřejte ananas, je totiž nízkokalorický a podporuje hubnutí. Důležitý je samozřejmě také pitný režim. Během dne musíte vypít minimálně 2,5 litru tekutin.

NA UKÁZKOVÝ JÍDELNÍČEK SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Podobné články

Zavří­t reklamu