Tento džus prý zlikviduje rakovinu za 42 dní. Vyléčil už 47 tisíc lidí

Úkaz, co se jen tak nevidí. To je na 47 tisíc lidí uzdravených zázračným džusem Rakušana Rudolfa Breusse.„Podle mého názoru spočívá uzdravení v navrácení nefunkčního lidského těla do stavu plné, neomezené funkce, ne v odstraňování částí pomocí operace nebo amputace,“ řekl tento naturopat, narozený v roce 1899.Jeho léčebná metoda od padesátých let vyřešila na 47 tisíc případů rakoviny! A to včetně rakoviny krku, prsu, žaludku, jater, střev, mozku, vaječníků a kostí. Uvádí to ve své knize The Breuss Cancer Cure.Jeho léčba spočívá v konzumaci džusu a bylinkových čajů po dobu 42 dní. Onen zázračný džus prý sestává ze šťáv z červené řepy, mrkve, řapíkatého celeru, brambor a ředkviček.+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Možná že zoufalství z toho, že stále nemáme účinný lék proti rakovině, je úplně zbytečné. Protože existuje. Jen se nedostal do povědomí široké veřejnosti. Pochopitelně – nebyl vědecky ověřen. Na 47 tisíc lidí uzdravených zázračným džusem Rakušana Rudolfa Breusse je ale úkazem, co se jen tak nevidí.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 10. října 2016

„Podle mého názoru spočívá uzdravení v navrácení nefunkčního lidského těla do stavu plné, neomezené funkce, ne v odstraňování částí pomocí operace nebo amputace.“

Podle tohoto hesla se řídil naturopat Rudolf Breuss, narozený v roce 1899. Příznivce alternativní léčebné metody byl přesvědčen, že lidské choroby vznikají nahromaděním jedů v těle a že všechny příznaky nemocí jsou jen snahou organismu je vypudit. To platí i pro nádorová onemocnění.

Na zhoršený zrak nebo jako vyprošťovák. Barevné, vitaminové šťávy spraví vaše zdraví!
Mohlo by Vás zajímat:

Na zdraví! Těchto 8 zeleninovo-ovocných nápojů útočí na rakovinu, Alzheimera i špatnou erekci

V hledání protirakovinného koktejlu naštěstí vytrval – jeho léčebná metoda od padesátých let vyřešila na 47 tisíc případů rakoviny! A to včetně rakoviny krku, prsu, žaludku, jater, střev, mozku, vaječníků a kostí. Uvádí to ve své knize The Breuss Cancer Cure.

Nádory „ujíždí“ na sladkém

Jeho léčba spočívá v konzumaci džusu a bylinkových čajů po dobu 42 dní. Onen zázračný džus prý sestává ze šťáv z červené řepy, mrkve, řapíkatého celeru, brambor a ředkviček. Tyto ingredience samozřejmě nezvolil Breuss náhodou. Doslova překypují živinami:

Červená řepa – obsahuje barvivo zvané betanin, které propůjčuje řepě nezaměnitelný odstín. To se řadí mezi antioxidanty a brzdí růst a rozmnožování nádorů.

Mrkev – díky barvivům známým po pojmem karotenoidy poznáme mrkev podle barvy. Tato barviva najdeme také ve sladkých bramborách a další oranžové zelenině. Stejně jako červené barvivo řepy prokázaly i karotenoidy významné protirakovinné účinky.

Matcha, čaj
Mohlo by Vás zajímat:

Matcha čaj: 10 fantastických účinků nápoje, který si oblíbili buddhističtí mniši

Řapíkatý celer – je bohatý na vlákninu, a tak pomáhá se snadným odchodem stolice i toxinů včetně rakovinných buněk. Obsažená látka apigenin bývá spojována s nižším rizikem nádorového onemocnění kůže, prostaty, prsu a zažívacího traktu.

Brambory – podle čínského výzkumu snižuje konzumace bílých potravin, jako například brambor, květáku a cibule, riziko rakoviny žaludku. Vysoký podíl tvoří vitamin C známý pro brzdění nádorového růstu.

Ředkvičky – poskytují vlákninu, folát, vitamin C, antioxidanty a minerální láky. Stovky studií vypracovaných na téma účinků brukvovité zeleniny prokázaly jejich protirakovinný potenciál.

Džus vytvoření smícháním šťáv z výše uvedené zeleniny obsahuje minimum cukru a skoro žádnou glukózu (jednoduchý cukr). Právě ta nádory v těle „krmí“. Vyloučením glukózy odstřihnete dodávky cukru tumorům. Začnou „hladovět“ – a zmenšovat se. Nebudou už mít na čem parazitovat. Díky velkému množství živin zároveň vyživíte zdravé buňky vitaminy, minerály a fytonutrienty.

Je libo smoothie s arašídovým máslem nebo spirulinou?
Mohlo by Vás zajímat:

Lahodné smoothie namísto energy nápoje. Nadopujte se vitaminy a energií od zahraničních foodblogerů!

Čaje odplaví rakovinotvorné buňky z těla

Breussova protirakovinná léčebná kúra zahrnuje přísný režim. Můžete vypít jen půl litru džusu denně a v průběhu musíte usrkávat bylinné čaje – zelený, šalvějový, jitrocelový, mátový, meduňkový nebo odvary z třezalky tečkované či kakostu. Tím podpoříte vylučování toxinů i odpadu z těla a zároveň zůstanete hydratovaní a nasycení.

Slovo „usrkávat“ jsme použili záměrně – šťávy a čaje je třeba pít pomalu, aby se živiny důkladně rozložily v ústech pomocí slin.

Pinterest.com

Jak protirakovinný džus připravit?

Do odšťavňovače vložte 1 přírodní červenou řepu a zpracujte ji. Odšťavňujte zeleninu vždy po jednom kousku. Získejte šťávu z 1 přírodní mrkve, 1 přírodního řapíku celeru, ½ přírodní brambory a 1 přírodní ředkvičky. Džus pijte pomalu v průběhu 30 minut po dobu 42 dní. Poté navštivte onkologa a podívejte se společně na výsledky.

Všechna zelenina musí být ryze přírodní. V konvenčním zemědělství se hojně používají nejrůznější postřiky a chemické látky, které v lidském těle k užitku rozhodně nejsou.

V rámci detoxikačního procesu se vyvarujte jakéhokoliv nezdravého jídla. Kontrolujte, zda vaše střeva pracují, jak mají, aby se škodlivé toxiny nevracely zpět do těla. Součástí Breussovy léčebné kúry je celkové odříznutí se od umělých látek. Vynechte po tuto dobu chemicky zpracované čisticí přípravky i produkty určené k osobní hygieně.

Ještě než ale Breussovu vitaminovou kúru zkusíte, zkonzultujte možná rizika se svým lékařem.

Zdroj: Daily Health Post

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články