Judita (31): Milenec mě poslal na potrat. Na sociálních sítích se přitom prezentuje jako skvělý otec

Skutečné příběhy o nevěře: Milenec mě poslal na potrat. Na sociálních sítích se přitom prezentuje jako skvělý otec
Zdroj: Unsplash

Judita kývla na to, že bude milenkou do doby, než se její ženatý partner rozvede. Uvěřila, že mu to v manželství neklapalo. Jenže po roce otěhotněla a ženatý partner ji poslal na potrat.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 22. 06. 2024 11:30

Samozřejmě jsem nebyla nadšená, že můj nový partner je ženatý. Ale tvrdil mi, že je jen otázkou času, kdy se s manželkou rozvedou.

Uvěřila jsem klišé o nešťastném manželství

Nastoupila jsem do nového zaměstnání. Na chodbě po mě neustále pokukoval starší kolega. Na večírku jsem se dozvěděla, že je to šéf finančního oddělení. Na baru jsme si spolu dali drink a z jeho strany padlo pozvání na kávu. Dozvěděla jsem se, že je ženatý. Jeho manželství prochází dlouhodobou krizí a se ženou se nerozvedli pouze kvůli dětem. Já byla svobodná a nezadaná.

Leoš byl okouzlující. Netrvalo dlouho a stali se z nás milenci. Leoš se mnou zůstal klidně přes noc a to mě utvrdilo v tom, že opravdu žijí s manželkou odděleně a formálně. Náš vztah byla jízda. Sexuální. Leoš nechtěl moc chodit mezi lidi. "Kočko, jsem utahaný z práce. Jedno jednání za druhým. Dal bych přednost pohodě domova. Jídlo a film," mrkal na mě. Nevadilo mi to.

Vášnivé hodiny střídalo formální chování

Uměli jsme si náš čas užít. A znamenalo to jediné. Dovoz jídla z restaurace, předehra ve vaně a pak pár čísel u filmu. Ráno jsme přehodili výhybku a v zaměstnání jsme si vykali. Přišlo mi to rajcovní. Obzvláště, když šli všichni kolegové na oběd do nedaleké restaurace, Leoš mě zatáhl na toaletu a měli jsme rychlý sex na stojáka místo oběda. Letmé pohledy, které jsme dokázali přečíst jen my dva. Rychlé dotyky, když jsme kolem sebe procházeli. To byla naše lechtivá hra v práci, ve které jsme naplno pokračovali v soukromí.

Jenže pak jsem zjistila, že jsem těhotná. Nebrala jsem antikoncepci a Leoš to věděl. Dával si pozor. A já se spoléhala na výpočet plodných dní. "Musím tě dnes vidět," řekla jsem Leošovi v práci. Omluvil se s tím, že má tento týden nabitý a bude mít čas až za čtyři dny. Když jsem byla sama doma, napadlo mě, že si Leoše vyhledám na sociálních sítích. Našla jsem toho spousty. Desítky fotek, kde se směje od ucha k uchu se svými syny. A někdo je musel fotit. Znejistěla jsem.

Zjistila jsem, že jsem těhotná

Když jsme se s Leošem viděli, řekla jsem mu, že jsem těhotná. Začal na mě křičet, že jsem to udělala naschvál, abych si pojistila spokojený život. Nechápala jsem situaci až do okamžiku, kdy mi Leoš řekl, že se se mnou chtěl už dávno rozejít. Manželství mu prý začalo fungovat, a tak chce kvůli synům zachovat rodinu. Byla jsem v šoku a jen ze mě vypadlo: "Ale vždyť jsme spolu chodili, já myslela, že se budeš rozvádět." Leoš se na mě chladně podíval a řekl: "Nic jsem ti, kočičko, nesliboval. A už vůbec ne vztah. Půjdeš na potrat, jasný?"

Na potrat jsem samozřejmě šla. Sama jsem se bála vychovávat dítě. Hned jak jsem se dala zdravotně a psychicky dohromady, podala jsem výpověď. Leoš se mi v práci vyhýbal, a když jsme se potkali, choval se velmi formálně a chladně. Vzhledem k věku už si další takový přešlap nemohu dovolit. Doufám, že mě tato zkušenost nepřipravila o možnost být v budoucnu matkou a založit rodinu s mužem, který mě bude milovat a já jeho.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články