Fit a krásnátestovánísoutěže

Alice (25): Boj s těhotenskými kily odhalil manželovu pravou povahu

Thumbnail # Alice (25): Boj s těhotenskými kily odhalil manželovu pravou povahu

Zdroj:pixbay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jindra (30) na Alici vždy obdivoval její štíhlou postavu. Před rokem se jim narodil syn Matyáš (1), kterého si moc přáli. Alici se ale po porodu nedaří zhubnout, což Jindovi vadí. Jindru totiž silnější ženy nepřitahují. Jak se s tím Alice vypořádala?

Kateřina Niekurzáková 10. června 2020

S Jindrou jsem začala chodit ještě na střední škole. Před třemi lety jsme se rozhodli, že posuneme náš vztah dál a vezmeme se. Naše soužití bylo velice šťastné, proto se nám před rokem narodil syn Matyáš. Já jsem ale během těhotenství nabrala hodně kil, které se mi stále nedaří zhubnout. Bohužel cítím, že jsem svého manžela přestala fyzicky přitahovat.

Miloval mojí štíhlou postavu

Jako dívka jsem byla opravdu hodně štíhlá a ráda jsem sportovala, proto se o mě dalo říct, že mám hezkou postavu. Když jsem ale otěhotněla začala jsem velice rychle přibírat. Po porodu moje kila navíc nezačala mizet, přestože jsem držela nejrůznější diety. Všimla jsem si, že můj manžel má o sex se mnou čím dál tím menší zájem. Bylo jasné, co za tím stojí, moje kila navíc.

Thumbnail # Gábina (32): Aby mi vzali dcerku do školky, provedla jsem věc, za kterou se stydím
Mohlo by Vás zajímat:

Gábina (32): Aby mi vzali dcerku do školky, provedla jsem věc, za kterou se stydím

Dělala jsem, co jsem mohla

Svoji nadváhu jsem konzultovala s lékařem i výživovým poradcem, kteří pro mě sestavili speciální dietu. Jenže výsledek nic moc. Jelikož pečuji o miminko, nemám moc času ani na sport, který mě jinak bavil. Celé mi to začíná připadat jako začarovaný kruh. Přibližně po roce neúspěšného snažení jsem se rozhodla, že s dietami skončím, jelikož stejně nepřinášejí žádné viditelné výsledky a já se nehodlám do konce života trápit.

Thumbnail # Josef (43): S manželkou jsem nespal už dvacet let. Prý ji to přestalo bavit
Mohlo by Vás zajímat:

Josef (43): S manželkou jsem nespal už dvacet let. Prý ji to přestalo bavit

Manžel o mě ztrácí zájem

Kdo se s mými kily navíc nehodlá smířit je můj manžel. Ten už se mno skoro vůbec nespí a bohužel jsem se dozvěděla, že začal mít podezřele blízko k sekretářce od nich z firmy. Sama teď nevím, jestli se mám dále snažit zhubnout a neztratit tak svého manžela, nebo ho mám prostě nechat odejít. Je to konec konců otec mého dítěte.

Thumbnail # Hana (30): Manžela trápí, že nebyl můj první. Prý mám podstoupit operaci, aby mě zbavil panenství
Mohlo by Vás zajímat:

Hana (30): Manžela trápí, že nebyl můj první. Prý mám podstoupit operaci, aby mě zbavil panenství

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu