Fit a krásnátestovánísoutěže

Edita (49): Syn se rozešel s přítelkyní a od té doby nám zůstává na krku

Thumbnail # Edita (49): Syn se rozešel s přítelkyní a od té doby nám zůstává na krku

Zdroj:Freepik.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Edita má pětadvacetiletého syna, který se před několika měsíci rozešel se svou přítelkyní a ze společného bytu se vrátil zpátky k rodičům. Jenže nyní se nemá k odchodu. Svůj příběh nám popsala čtenářka Edita.

Markéta Bartošíková 3. června 2020

Jmenuji se Edita a jsem vdaná skoro 30 let. S manželem Petrem (51) máme pětadvacetiletého syna Marcela. Ten dostudoval vysokou školu a během studií se seznámil s Agátou. Začali spolu randit a později si našli společné bydlení. Jenže před několika měsíci se něco pokazilo a syn se vrátil zpátky domů. Poskytli jsme mu ,,azyl“, ale mysleli jsme, že se později poohlédne po vlastním bydlení.

Thumbnail # Hana (52): Syn je celý exmanžel. Ničí život sobě i mému vnoučeti
Mohlo by Vás zajímat:

Hana (52): Syn je celý exmanžel. Ničí život sobě i mému vnoučeti

Syn zazvonil u dveří a byl vykolejený

Marcel byl šťastný, s Agátou si rozuměli, oba byli navíc sportovně založení, a tak podnikali různé výlety a akce. Agáta se nám velmi zamlouvala, byla to milá holka. Jednoho dne se ale všechno změnilo. Zazvonil zvonek a za dveřmi stál totálně vykolejený Marcel. ,,Mami, můžu k vám?“ Všechno bylo špatně.

Thumbnail # Radka (48): Dcera se zamilovala do ženy. Manžel ale nemůže skousnout jinou věc
Mohlo by Vás zajímat:

Radka (48): Dcera se zamilovala do ženy. Manžel ale nemůže skousnout jinou věc

Zůstává dál a my s manželem máme obavy

Marcel řekl, že se s Agátou pohádali a rozešli se. Zpočátku jsem tomu nepřikládala velkou váhu, protože jsem si myslela, že je to chvilkové, a že se zase udobří. Jenže syn zůstával stále u nás. Na jednu stranu jsem byla ráda, protože jsem ho měla pod dohledem. Byl nešťastný a často dost mimo. Na druhou stranu jsme si ale s manželem říkali, že už by se mohl vrátit zpátky do života. Najít si vlastní bydlení a začít od začátku.

Syn ale hrozně zpohodlněl, chodí jen do práce a z práce domů. Žádní přátele, žádná zábava. Finančně nám sice přispívá a doma nám pomáhá, ale mám obavy o jeho budoucnost. S takovým stylem života si žádnou holku nenajde a bude nám ,,viset na krku“ bůhví dokdy. Rádi bychom, aby se osamostatnil. Manžel slíbil, že s ním promluví. Ale zase nechci, aby si myslel, že ho tady nechceme, nebo ho dokonce vyháníme.

Thumbnail # Viola (55): Manžel se chová jako puberťák, vnutil se i do synovy party
Mohlo by Vás zajímat:

Viola (55): Manžel se chová jako puberťák, vnutil se i do synovy party

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu