Fit a krásnátestovánísoutěže

Kristýna (29): Po porodu jsem měla děsivý zážitek. Vyměnili mi dceru za jinou

Thumbnail # Kristýna (29): Po porodu jsem měla děsivý zážitek. Vyměnili mi dceru za jinou

Zdroj:Unsplash.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Naše čtenářka Kristýna se těšila na své vytoužené miminko, bohužel při porodu nastaly komplikace a Kristýnu museli operovat. Miminko proto viděla poprvé až druhý den. To ovšem netušila, že se sestra spletla a ona má v náruči holčičku někoho jiného.

Tereza Procházková 28. května 2020

S přítelem Honzou jsme se jednoho večera rozhodli, že už je čas, abychom měli miminko. A já otěhotněla v podstatě na první pokus. Měla jsem docela bezproblémové těhotenství, když pominu otékání nohou a klasické těhotenské nevolnosti.

Thumbnail # Monika (29): Šéf mě viděl nahou a začal po mně tvrdě vyjíždět. Dopadlo to jinak, než jsem chtěla
Mohlo by Vás zajímat:

Monika (29): Šéf mě viděl nahou a začal po mně tvrdě vyjíždět. Dopadlo to jinak, než jsem chtěla

Během chvíle se to zkomplikovalo

Když to na mě přišlo, byla asi půlnoc. S Honzou jsme urychleně jeli do porodnice a já myslela, že umřu bolestí. To jsem tehdy nevěděla, že se to málem stane. Porod byl strašně hektický a mně bylo hůř a hůř a pamatuji si jen, že tam všichni létali kolem mě a panikařili. Probudila jsem se až druhý den na JIPce, všude jsem měla hadičky a doktor říkal, že je štěstí, že jsem přežila. Museli mě operovat a dali mi čtyři transfuze krve.

Cítila jsem se strašně slabá a potřebovala jsem si ještě odpočinout. Když mi později přinesli Terezku, jako by všechny bolesti světa zmizely. Byla nádherná. Snažila jsem se, aby se přisála k prsu a nemohla jsem se vynadívat. Do toho přišel Honza a měl slzy v očích, když viděl, že jsem v pořádku. Prý se o mě strašně bál. A já se rozplakala. Konečně jsme byli všichni tři spolu.

Thumbnail # Miriam (45): Dcera propadla drogám, já odešla z práce a vychovávám její miminko
Mohlo by Vás zajímat:

Miriam (45): Dcera propadla drogám, já odešla z práce a vychovávám její miminko

Oba jsme měli šok

Honza si k nám sedl a pak zpozorněl: „To už jí zmizela ta skvrna, co měla na čele?“. Vůbec jsem netušila, viděla jsem ji poprvé. A on vzal telefon a ukazoval mi dvě fotky, které pořídil, když ji ze mě vytáhli. Říkal, že tam byl strašný šrumec, ale ukázali mu ji aspoň na chvilku. A opravdu, na čele měla skvrnu. Zavolali jsme na sestru.

A ta se zděsila. Odběhla zpátky a za chvíli se vrátila a omlouvala. Že neví, jak se to mohlo stát, ale přinesla mi jinou holčičku. Oba jsme byli v šoku. Měla jsem na hrudi jiné miminko a snažila se ho nakojit. Byl to strašně nepříjemný pocit. Sestra mi okamžitě přinesla moji dceru, ale já jsem si to neuměla vůbec užít. Připravila mě o ten první krásný zážitek.

Thumbnail # Šárka (30): Nemám vztah ke svému miminku. Mám raději svou práci
Mohlo by Vás zajímat:

Šárka (30): Nemám vztah ke svému miminku. Mám raději svou práci

Nakonec to dobře dopadlo

Nakonec se nám omluvil i doktor, opravdu se jim to ještě nestalo. A já si během dne na dcerku zvykla a přišla mi ještě krásnější než ta předchozí. S tou druhou maminkou jsme se seznámily a od té doby jsme pořád v kontaktu. Dnes už se tomu s Honzou smějeme, ale tenkrát to bylo děsivé. Dceři už jsou dva roky a když zlobí, občas se přistihnu a v duchu si řeknu: „Jestli ty jsi vůbec moje.“ Ale je. A my ji milujeme.

Thumbnail # Martina (28): Jsem závislá na milování. Pro přítele je to utrpení, prý se mám jít léčit
Mohlo by Vás zajímat:

Martina (28): Jsem závislá na milování. Pro přítele je to utrpení, prý se mám jít léčit

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu