Fit a krásnátestovánísoutěže

Božena (59): Hlídala jsem vnoučka a omylem ho zranila. Dcery reakce mě zasáhla

Thumbnail # Božena (59): Hlídala jsem vnoučka a omylem ho zranila. Dcery reakce mě zasáhla

Zdroj:Freepik.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Paní Božena má dospělou dceru a těšila se na vnoučata. Často u ní spala vnučka o víkendech a když se dceři narodilo druhé miminko, Božena měla obrovskou radost. Hlídala moc ráda, jenže jednoho dne se stalo neštěstí a Božena si to dodnes vyčítá.

Tereza Procházková 25. června 2020

S manželem Františkem se nám poštěstilo mít pouze jedno dítě. Máme moc chytrou a hodnou dceru Lucii. Když se vdávala, hodně jsem si tenkrát přála, aby co nejdříve měla miminko a já byla už babička. Ale Lucka si dala trochu na čas a trvalo to.

Jednou večer za námi přijela a ukázala nám fotku z ultrazvuku. S Františkem jsme byli vážně dojatí. Narodila se jí dcera Eliška a já byla konečně pyšná babička. Lucka k nám s malou často chodila a už od dvou let u nás Eliška kolikrát i sama přespávala. Ve třech letech jezdila na celý víkend a o rok později jsem Lucku přemluvila, aby jeli s Tondou sami na dovolenou, že u nás Eliška týden bez problému vydrží. Všichni byli spokojení, malá se u nás měla krásně a Lucka mi za tři měsíce opět ukazovala fotku z ultrazvuku.

Thumbnail # Veronika (29): Na svatbě se manžel urazil a odmítl se jít fotit. Chtěla jsem to s ním hned ukončit
Mohlo by Vás zajímat:

Veronika (29): Na svatbě se manžel urazil a odmítl se jít fotit. Chtěla jsem to s ním hned ukončit

Byla jsem moc šťastná

Tentokrát přivedla na svět malého Matýska. Eliška u nás byla častěji, aby měla Lucka čas na malého, ale jakmile ho přestala kojit, nabídla jsem jí, ať jedou s Tondou na výlet a odpočinou si. Dvě děti s Františkem přece hravě zvládneme. A opravdu to šlo moc dobře. Doma bylo živo a my se smáli od rána do večera.

Když byly Matýskovi dva roky, Lucka mi ho ráno přivezla a potřebovala si jít něco koupit. Já jsem s ním tenkrát byla v obýváku a hrála si s ním. Jemu se moc líbilo, když jsem dala nohu přes nohu, on se posadil na můj nárt, já ho držela za ruce a houpala s ním nahoru, dolů. Jenže v tu chvíli jsem to neodhadla a jak jsem spustila nohu dolů, Matýsek dopadl nožkou na zem a hystericky plakal.

Thumbnail # Marie (61): V šedesáti jsem se nechala tetovat a začínám druhý život. Děti si myslí, že jsem mimo
Mohlo by Vás zajímat:

Marie (61): V šedesáti jsem se nechala tetovat a začínám druhý život. Děti si myslí, že jsem mimo

Moc mě to mrzelo

V tom bouchly dveře a do pokoje vletěla Lucka. Vystrašeně se ptala, co se stalo, a já byla v šoku. Říkala jsem, že jsme si hráli a asi se bouchl a ona na mě křičela, proč jsem nezavolala pomoc. Jenže ono se to seběhlo tak rychle, že jsem to ještě nestačila. Nakonec ho odvezla do nemocnice a zjistilo se, že si při tom dopadu zlomil dva prsty. Krve by se ve mně nedořezal. Moc jsem se omlouvala a večer jsem plakala, co jsem to provedla. Nikdy se nestalo, že bych vnoučatům ublížila.

Jenže Lucka mě neposlouchala. Omluvu nepřijala a dlouho se se mnou nebavila. Po dvou měsících přijela na návštěvu, Matýsek vesele chodil, ale ona mi je už od té doby nikdy nesvěřila.

Thumbnail # Kristýna (33): Tchyně mi poradila, jak získat zpět manžela. Prý jsem mu nebyla dost oddaná
Mohlo by Vás zajímat:

Kristýna (33): Tchyně mi poradila, jak získat zpět manžela. Prý jsem mu nebyla dost oddaná

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu