Kamila (37): Manžel mi nadával kvůli guláši. Ukázalo se, že ztratil chuť, protože má koronavirus

zmatená žena
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Kamila je skvělá kuchařka a její manžel si vždycky jídlo od ní pochvaloval. Poslední dny byl ale podrážděný a poslední kapkou byl nedochucený guláš. Nakonec se ukázalo, v čem byla chyba.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 19. října 2020

Jmenuji se Kamila, mám manžela Pavla a syna Libora (14). Pracuji jako úřednice, ale kdybych si mohla vybrat, moje vysněné povolání by byla kuchařka.

žena ve středním věku
Mohlo by Vás zajímat:

Jitka (42): S mužem jsme spolu šestnáct let. Přišla k nám třináctiletá dívka a řekla mu táto

U nás vařím jen já

Naše kuchyň je moje království. Miluji vymýšlet nové dobroty a manžel se synem si vždycky pochutnali. Nikdy si nestěžovali, a to člověku dělá radost. Pamatuji si, že i moje babička říkávala, že láska prochází žaludkem a s Pavlem to tak opravdu bylo.

smutná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Denisa (28): Doslova mě prosil, abych si ho vzala. V náš svatební den ale zpanikařil

Poslední dny byl divný

Před pár dny přišel Pavel z práce a měl velmi špatnou náladu. Nechtěl se bavit, lehl si na gauč a tvářil se jak kakabus. Nechala jsem ho chvíli být, udělala mu oblíbené jídlo a přišla za ním, jenže on pořád neměl náladu. Mrzelo mě to, proto jsem se ptala, co se děje. Nemám ráda, když se mnou nekomunikuje, takže jsem do něj hučela, v domnění, že se to konečně dozvím. Pavel mi odsekl, že ho ze mě akorát bolí hlava a jde si lehnout. Jídla se ani nedotkl.

Doufala jsem, že se z té nálady vyspí a ráno ho vzbudila s kávou v ruce. „Prosím tě, nic neříkej, pořád mě z tebe ještě bolí hlava,“ řekl a odešel do kanceláře. Hodně se mě to dotklo a celý den jsem měla zkažený.

pár, muž a žena
Mohlo by Vás zajímat:

Vlastimil (36): Svedl jsem zadanou ženu a teď jsme spolu. Mám ale strach, že mi udělá to samé

Zlost si vylil na mně

Pavel přišel z práce a šel si lehnout. To bylo asi poprvé, co mě napadlo, že je mi nevěrný a jen protahuje, jak mi to říct. Druhý den jsem udělala guláš, jeho nejoblíbenější jídlo, který bych mohla dělat i se zavřenýma očima, a chtěla jsem si promluvit.

Pavel první sousto vyplivl, začal prskat, že se to nedá jíst a já na něj nevěřícně koukala. Ihned jsem ochutnala a nechápala jsem, v čem je problém. On ale křičel, že to je poslední kapka a všichni ho už začínáme štvát. „Schválně jsi to zkazila!“ a já ho vůbec nepoznávala.

Zavolala jsem Libora, aby ochutnal, jestli jsem se nezbláznila, a ten odvětil: „Je to dobrý, jako vždy.“ V tom mě napadlo, jestli to náhodou nebude příznak koronaviru. A opravdu. Ještě ten večer si Pavel všiml, že ani čich skoro nemá a objednal se na testy, které to potvrdily. Jeho bolest hlavy jsem nezpůsobovala já, ale vir. Libor a já jsme naštěstí negativní, oddychnu si, až se to zase vrátí do normálu, kdyby byl totiž Pavel takový škarohlíd normálně, rozvedla bych se.

máma s miminkem
Mohlo by Vás zajímat:

Míša (28): Manžel se ze dne na den odstěhoval. Prý se vrátí, až přestane syn v noci brečet

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články