Aneta (29): Přítel mi platil kurzy vaření, aby si k nám domů mohl vodit jinou ženu

žena v kuchyni
Zdroj: Freepik.com

Naše čtenářka Aneta by pro svého přítele Jakuba udělala první poslední. Takže když jí zaplatil kurz vaření, aby se naučila dělat jeho oblíbenou kuchyni, neváhala. Jenže nevěděla, že Jakub jí zaplatil kurz jen proto, aby měl doma prázdný byt pro milenku.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 31. května 2020

Pamatuji si, jak mi máma vždycky vtloukala do hlavy, že mužského uženu jedině, když budu umět dobře vařit. A tak jsme spolu vařily co nejčastěji a já se od ní snažila odkoukat všechny triky. Máma je skvělá kuchařka, takže když mě chválila, že to umím lépe než ona, byla jsem spokojená.

blonďatá žena
Mohlo by Vás zajímat:

Hanka (34): Toužím po tom, aby měl manžel milenku. Myslí si, že jsem se zbláznila

Měla jsem pro koho vařit

Jednou jsem se na vánočním večírku dala do řeči s kolegou z jiného oddělení. Byl vtipný, hezký a měli jsme toho tolik společného. Začali jsme spolu randit a za nějakou dobu jsme to už ani neskrývali před ostatními. Kuba si pro mě vždycky zašel o polední pauze a šli jsme spolu na oběd.

Po půl roce jsem se k němu nastěhovala a bylo nám vážně hezky. Často jsem mu vařila a on si jen pochvaloval, jak zdatná kuchařka jsem. Byla jsem vděčná, že mě všechno máma naučila. Když jsme spolu oslavovali první Vánoce, Kuba mi dal obálku a v ní byl poukaz na kurz vaření asijských jídel. Říkal, že to je jeho oblíbená kuchyně a byl by moc rád, kdybych se to naučila.

žena potvora
Mohlo by Vás zajímat:

Renata (29): Přítel mě opustil, protože jsem přibrala. Rozhodla jsem se mu pomstít

Láska prochází žaludkem

Samozřejmě jsem neváhala. Objednala jsem si nejbližší možný termín a moc jsem se těšila. Kurz byl perfektní, byla jsem tam několik hodin a domů jsme si mohli vzít malou ochutnávku našich výtvorů. Lukáš byl nadšený. Dělal si srandu, že ho za chvíli vykrmím a budu s ním už muset zůstat. Měla jsem ho tak ráda. A on měl velkou radost, že mi to jde, a tak mi sám od sebe zaplatil další kurzy, abych uměla od každé kuchyně něco.

Šárka (36): Nejlepší kamarádka mi hlídala děti. Ukradla mi manžela, vzali se a mají spolu rodinu
Mohlo by Vás zajímat:

Šárka (36): Nejlepší kamarádka mi hlídala děti. Ukradla mi manžela, vzali se a mají spolu rodinu

Posílal mě pryč schválně

Když jsem šla na svůj čtvrtý kurz, bylo nám řečeno, že lektor musel vaření na poslední chvíli zrušit a kurz bude přesunut na jiný termín. Tak jsem šla domů, ale s tím zřejmě Lukáš nepočítal. Načapala jsem ho v kuchyni s cizí ženou, která seděla na lince. Nevím, co mě v tu chvíli rozčílilo víc, jestli fakt, že má doma milenku, nebo že to dělají v kuchyni, kde vařím. Lukáš se ani nesnažil nic zatloukat, přiznal, že mi platil kurzy, aby měl chvíli klid. Byla jsem vzteky bez sebe. Vrátila jsem se zpátky ke své mámě a dlouho si rozmyslím, než zas nějakému chlapovi budu něco vařit.

nevěsta
Mohlo by Vás zajímat:

Eva (29): Řekla jsem jen promiň a utekla od oltáře. Rozhodla jsem se žít podle sebe

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články