Lucie (25): Partnerovi stačí pár minut k uspokojení. Na mě řada ještě nedošla, přemýšlím, jak to vyřeším

žena
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Lucie se dlouho snažila o jednoho kolegu v práci. Radim byl terčem více jejich kolegyň, ale ulovila ho nakonec ona. Často snila o tom, jaké to bude, až se pomilují. Měla o tom krásné představy. Když došlo konečně na věc, čekalo ji veliké zklamání. Tajně ale doufala, že příště to bude lepší. Jak u nich probíhá milování dnes?

Šárka Žižková
Šárka Žižková 16. září 2020

O Radima jsem velmi dlouho usilovala. Pracovali jsme v kině, on promítal filmy a já obsluhovala bar s jídlem. Téměř rok mi trvalo, než jsem ho uhnala. Nebyla jsem totiž jediná, která si tam na něj myslela. Když jsme šli na rande, byla jsem šťastná. Kolegyně mi moje vítězství záviděly. Já si doma po večerech představovala, jaké to bude, až se budeme milovat. Měla jsem o tom krásné představy a nemohla jsem se toho dne dočkat.

žena
Mohlo by Vás zajímat:

Marie (25): Dokážu se milovat jenom, když hraje hudba. Zdá se, že pro muže je to problém

Chtěla jsem si na tom dát záležet

Dneska už to chodí trochu jinak. Takže stačí chvíle randění a už se jde na věc. Byli jsme domluvení, že půjdeme na večeři a pak k němu domů na film. Dokonce jsem si na tuto příležitost pořídila nové spodní prádlo. Už jsem sice svoje první milování měla dávno za sebou, ale na Radimovi mi záleželo.

Když jsme povečeřeli a rozjeli se k němu domů, ještě jsme se stavili pro šampus. Měl krásný čistý byt. Jedním okem jsem hledala ložnici, abych věděla, jak vypadá. Nalili jsme si šampus a začali se pomalu mazlit. Byla jsem velmi vzrušená a Radim podle všeho také. Čekala jsem, že si to užijeme i s předehrou. To jsem se trochu spletla.

muž, žena
Mohlo by Vás zajímat:

Přemek (34): Kdybych se o intimnosti nesnažil já, tak se ženou už nespím. Jsem z toho nešťastný

Radim ze mě strhal oblečení, položil mě na postel a šel rovnou na věc. Moc romantické to nebylo, ale budiž. Než jsem se stihla uvolnit, bylo po všem. Já svůj okamžik potěšení nestihla. Bohužel, nečekalo mě ani žádné mazlení po sexu. Zašel si do sprchy a tím to celé ukončil.

Musím být rychlejší, jinak mám smůlu

Snažila jsem se svoje zklamání maskovat, ale moc mi to nešlo. Čekala jsem od toho mnohem víc. Byla jsem do něj zamilovaná, seděl mi jako člověk. Milování s ním jsem si chtěla užít. Nechala jsem to být a doufala, že to bude příště lepší. Radim to ale viděl jinak. Nebyl na žádné něžnosti. Rád šel rovnou na věc, směřoval to vždy tak, aby uspokojil sebe. Nechtěla jsem hned na začátku vztahu něco řešit a poukazovat na nějaké chyby, ale současně jsem z toho také chtěla něco mít.

žena
Mohlo by Vás zajímat:

Lucie (39): Milování je pro mě za trest. Doufala jsem, že mě přítel podpoří, ale vyřešil to jinak

Jednou jsem si posteskla, že bych si také chtěla ten okamžik užít. Dal mi najevo, že on na to moc času nepotřebuje, takže s sebou musím hodit a moc nad tím nepřemýšlet. Jsme spolu sedm měsíců a já jsem s ním ještě orgasmus nezažila. Spíš jde o to, že to nikdy nestihnu, protože naše milování je otázkou několika málo minut. Radim to prý déle nevydrží. Chtěla jsem, aby mě tedy uspokojil jinak. To se mu nikdy nechce, protože už není dostatečně vzrušený, aby ho to bavilo. Tak teď řeším, zdali nebude lepší si najít někoho, kdo počká i na mě.

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz. 

Bývalá primátorka Prahy Adriana Krnáčová o rakovině prsu: Partner mě opustil, nechtěl být s nemocnou ženou

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články