Petr (31): Žena točila z naší svatby živé vysílání pro kamarádky. Lituji toho

svatba ženich nevěsta
Zdroj: Unsplash.com

Petr se oženil s Karolínou v den jejich ročního výročí. Chtěli se vzít, přestože kvůli koronaviru nemohla být svatba taková, jakou si přáli. Petr ale netušil, co má Karolína v plánu.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 18. prosince 2020

Karolínu jsem poznal loni jedenáctého listopadu a hned jsem se do ní zamiloval. Na Vánoce už bydlela u mě a já měl pocit, že ji znám celý život. Bylo to trochu klišé, ale na Valentýna jsem ji požádal o ruku.

Elegantní starší žena
Mohlo by Vás zajímat:

Libuše (59): Bude mi 60 a budu se poprvé vdávat. O ruku jsem partnera žádala já

Byl jsem v tom až po uši

Tehdy moje máma říkala, abych trochu zpomalil, ale já ji neposlouchal. Měl jsem oči jen pro Karolínu. Ona do mě byla také zamilovaná a společně jsme plánovali svatbu. Jak začala první vlna koronaviru, Karolína plakala, že svatby určitě zakážou úplně a my se letos nevezmeme.

smutná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Šárka (35): Mám před svatbou. Ozval se mi bývalý, že mě chce zpět. Nevím, jak se rozhodnout

Moc jsem ji chtěl za ženu

Napadlo mě, že bychom se mohli vzít na naše výročí. 11. 11. 2020 je pěkné datum, i když to vycházelo na středu. Hlavně jsem myslel, že už bude po pandemii. Přišla ale druhá vlna a Karolína opět panikařila. Já to odkládat nechtěl, chtěl jsem si ji už vzít. Nakonec i ona usoudila, že svatba je jen o nás dvou.

Svatby se mohlo účastnit jen deset lidí. Abychom to nekomplikovali, vzali jsme jen naše rodiče. Plánovali jsme, že až se situace uklidní, uspořádá se párty i pro zbytek rodiny a kamarády. Když jsem čekal u oltáře a začala hrát hudba, nemohl jsem se dočkat, až Karolínu uvidím. Když ale vešla, zhrozil jsem se. V ruce držela telefon směrem dopředu, a když byla v půlce uličky, otočila kameru na sebe a mávala na kamarádky. Bylo to nesmírně trapné.

Lenka (31): Fotila jsem svatbu své bývalé lásky. Nevěděla jsem to dopředu, byl to nejhorší den mého života
Mohlo by Vás zajímat:

Lenka (31): Fotila jsem svatbu své bývalé lásky. Nevěděla jsem to dopředu, byl to nejhorší den mého života

Zkazila celou svatbu

Došla ke mně, usmála se, opřela telefon o okno a natočila ho na nás. „Co děláš?“ zeptal jsem se zaskočeně. Ona zašeptala, že jí bylo smutno a slíbila, že udělá živé vysílání pro kamarádky. V tu chvíli jsem to ještě toleroval, byl jsem šťastný, že se žením. Ona s tím ale nepřestala. Když jsme se podepisovali, měla už telefon u sebe. V autě také, a když jsme dojeli k našim na oběd, postavila ho na stůl.

Nikdo jí nic neřekl. Já bojoval s tím, jestli se to zdá přehnané jenom mně. Po obědě zmizela do pokoje, zatímco já se bavil s rodiči. Po půl hodině jsem pro ni šel, že mě to už nebaví. Její rodiče už chtěli jet domů a můj táta usnul. Doma jsme se místo svatebních radovánek pohádali a ona opět skončila s telefonem v ruce.

Od toho dne se nám nějak nedaří zharmonizovat manželství. Pořád mi vyčítá, že kdybych nepospíchal, mohli jsme to odložit a mít tam všechny lidi, co chtěla. Já jí dokola vysvětluji, že jsem si bral ji, ne její kamarádky. Neklape nám to a já toho začínám litovat.

smutná nevěsta
Mohlo by Vás zajímat:

Zdeňka (29): Po obřadu mi řekl, že si měl raději vzít bývalou partnerku. Svatební noc trávil s ní

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Další články