Fit a krásnátestovánísoutěže

Romana (39): S manželem máme láskyplný vztah. V milování je to ale jako na houpačce

Romana (39): S manželem máme láskyplný vztah. V milování je to ale jako na houpačce

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Romana má perfektní manželství, ale k dokonalosti jí přeci jen něco chybí. Milování k partnerskému a manželskému životu rozhodně patří. Ale co když se nedokážete naladit na stejnou notu? Právě s tímto problémem se Romana a její manžel potýkají.

Markéta Bartošíková 3. července 2020

S manželem Honzou (42) jsme spolu jedenáct let a máme dvě děti – starší dceru Sáru (10) a mladšího syna Jonáše (7). Rozumíme si, vzájemně se podporujeme a perfektně se doplňujeme. Honza vždycky říká: „Ty jsi můj poklad, moje hlava, můj mozek.“ Já se tomu vždycky směji, protože vím, že toho trochu zneužívá. Zdálo by se, že je to idylka. A ona to idylka opravdu je! Až na ten zatracenej sex.

Thumbnail # Milada (40): Jsem na zajíčky a ráda si užívám. Jeden mi však udělal čáru přes rozpočet
Mohlo by Vás zajímat:

Milada (40): Jsem na zajíčky a ráda si užívám. Jeden mi však udělal čáru přes rozpočet

Manžel ve mně hledá dračici

Poslední dobou, dost často, narážíme v intimní sféře. Ani jeden z nás nemusí mluvit a přesto cítíme, že se nedokážeme naladit na stejnou vlnovou délku.  Sice to není u nás žádná novinka, ale čím déle to takto je, tím je to náročnější. Vím, že Honza ve mně hledá nemravnou dračici, která mu ukáže různě kořeněný sex, ale já to prostě neumím. Nějak to v sobě nedokážu probudit. I když mě můj muž velmi přitahuje, nedokážu se naplno odvázat. Honza v tomto ohledu dává přednost nejrůznějším pikantnostem a netradičním místům.

Thumbnail # Pavlína (41): Manžel kritizuje můj vzhled i zájmy. Okolí je v šoku z mé reakce
Mohlo by Vás zajímat:

Pavlína (41): Manžel kritizuje můj vzhled i zájmy. Okolí je v šoku z mé reakce

Milování jako alga a omega spokojenosti

Několikrát se i stalo, že manžel nedosáhl vyvrcholení. A mě to velmi trápí. Milujeme se, rozumíme si ve všem, jen ten sex je jako na houpačce. Když jsme o tom mluvili, shodli jsme se, že sex není alfa omega života, ale oba víme, že je důležitý. Vím, co umí chlapa rozvášnit, ale mé podvědomí mi to nějakým záhadným způsobem zakazuje. Rozhodně to nechci nechat plavat, ale nevím, jak si s tím poradit.

Thumbnail # Gábina (38): Manžel je chronický nevěrník. Už s ním nedokážu žít, děti se rozhodly jinak
Mohlo by Vás zajímat:

Gábina (38): Manžel je chronický nevěrník. Už s ním nedokážu žít, děti se rozhodly jinak

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu