Fit a krásnátestovánísoutěže

Tereza (38): Intimní život s přítelem mám v troskách. Moje tělo protestuje

Tereza (38): Intimní život s přítelem mám v troskách. Moje tělo protestuje

Zdroj:Unsplash.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Se svým intimním životem je nespokojena řada žen. Důvodů může být hned několik. Ale právě psychika je pro ženskou sexualitu klíčová. S tímto problémem se potýká i čtenářka Tereza, s čím se nám svěřila?

Markéta Bartošíková 11. července 2020

Jmenuji se Tereza a je mi 38 let. S přítelem Petrem (39) žijeme dvanáct let a máme spolu dvě děti. Zatím nejsme manželé, protože Petr se dosud nevyslovil. Poslední rok se mi stává, že nemám náladu na intimnosti a sex mě vůbec nebaví. A navíc Petr svým přístupem likviduje veškeré mé erotické zájmy.

Thumbnail # Renáta (50): Od manžela jsem dostala dojemný narozeninový dárek. Zničil tím ale všechno, co jsme léta budovali
Mohlo by Vás zajímat:

Renáta (50): Od manžela jsem dostala dojemný narozeninový dárek. Zničil tím ale všechno, co jsme léta budovali

Raději se od partnera vždycky odtáhnu

S Petrem si rozumíme, donedávna jsme neměli větší neshody a milovali se i několikrát týdně. Proto vůbec nechápu, co se se mnou za poslední rok stalo. Neřekla bych, že mě přestal přitahovat, ale při každém náznaku, že by mohlo dojít na věc, uhýbám. Nejsem si jistá, co za mým sexuálním nechutenstvím stojí, ale partner tomu rozhodně nepřidává.

Thumbnail # Veronika (32): S přítelem máme pouze víkendový vztah. Jedna věc mi ale stále vrtá hlavou
Mohlo by Vás zajímat:

Veronika (32): S přítelem máme pouze víkendový vztah. Jedna věc mi ale stále vrtá hlavou

Chybí mi fantazie

Je pravda, že jsem za poslední dobu prošla řadou změn, nové zaměstnání, stěhování, starost o děti. Takže jsem ten problém přisuzovala tomuto, ale fakticky mezi námi chybí erotické jiskření. Petr je tím pádem protivný a hromadí se mezi námi napětí. Dokonce na mě zkouší i sexuální praktiky, které mě přímo odpuzují. Nejsem prostě vyladěná.

Potřebuji znovu probudit své erotické fantazie, ale ne tím stylem, kterým se o to pokouší Petr. Snažila jsem se s ním o tom promluvit, ale opět došlo k hádce. Podle mě už mne vnímá jako asexuální bytost. A já s tím nedokážu pohnout. Když jsem se pokusila být iniciativní, mé snažení skončilo u mazlení, protože i každý dotek byl problém. Bojím se, že tímto náš vztah zničím, ale mé tělo jaksi nechce.

Thumbnail # Nina (35): Nemohu se smířit s manželstvím bez tělesných důvěrností. Manžel na to reaguje lhostejně
Mohlo by Vás zajímat:

Nina (35): Nemohu se smířit s manželstvím bez tělesných důvěrností. Manžel na to reaguje lhostejně

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu