Jarka (29): Milování jednou za měsíc mi nestačí. Partnera to ale častěji nebaví

žena u postele
Zdroj: Unsplash.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Milování je důležitá věc v partnerském vztahu. Jarka by si přála s přítelem trávit více času v posteli, ale jemu to vyhovuje tak, jak to je. Těžko říct, jestli hraje roli, že je mezi nimi desetiletý věkový rozdíl.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 30. června 2020

Vždycky, když jsem se s někým seznámila, měla jsem pravidlo tří schůzek. Chtěla jsem dotyčného lépe poznat a na případné milování došlo až na schůzce čtvrté. Některé jsem už po prvním rande nekontaktovala, protože bylo vidět, že jim jde jen o to jedno. Takže když jsem potkala Milana, pravidla jsem neměnila. Ale ani jsem mu o nich neřekla.

tetování, žena
Mohlo by Vás zajímat:

Martina (29): Přítel si oholil hlavu a mě to strašně odpuzuje. On už ale vlasy nechce

Choval se naprosto úžasně

Milan byl senzační, choval se ke mně galantně, přišla jsem si jak ve starém černobílém filmu. Možná to bylo i tím, že je o deset let starší. Povídali jsme si pokaždé o životě a našich životních snech. Skoro jsem si myslela, že své pravidlo poruším, ale odolala jsem.

Na čtvrtém rande jsem byla připravena, že dojde na věc, pozvala jsem ho k sobě a moc se těšila. Ale on mi donesl knihu, o které jsme mluvili předtím, a četl mi z ní. Chvíli jsem ho nechala a pak mu naznačila, o co mi jde. Jenže Milan mě zabrzdil, že nemusíme přeci nikam pospíchat. Nakonec to ani on nevydržel, bylo sice po půlnoci, ale pomilovali jsme se. Moc se mi to s ním líbilo, byl skvělý v posteli a líbilo se mi, že nemyslel jen na sebe.

sympatický muž s vousy
Mohlo by Vás zajímat:

Naďa (52): Syn se chová hrozně. Zásadně se rozchází se ženami před jejich narozeninami

On to nepotřebuje

Byla jsem s ním moc spokojená a seznámila ho i se svými přáteli. Po půl roce mi nabídl, abych bydlela u něj, a já neváhala. Tenkrát jsme spolu spali častěji, ale jak jsem k němu nastěhovala, hodně to polevilo. Přitom jsme spolu trávili mnohem více času, ale Milan vymýšlel jednu aktivitu za druhou a na sex už mu nezbývala energie.

Kolikrát jsem ho doslova prosila, ale on se chtěl jen přitulit a spát. Začíná mě to frustrovat. Milujeme se spolu jen jednou za měsíc, a to mi vážně přijde málo. Říkala jsem mu, že mi to nestačí, ale odvětil, že když vezme v potaz „mé dny“, tak to jsou jen tři týdny, a to není taková hrůza. Nechci si na to hledat někoho jiného, Milana miluji a sex je s ním přímo fantastický, vážně je v něm dobrý, proto nechápu, co má za problém. Nejsme spolu ani rok, jaké by to bylo, kdybychom se vzali a měli spolu strávit celý život?

pár, ložnice, muž a žena
Mohlo by Vás zajímat:

Olga (29): Rozešla jsem se s přítelem kvůli chrápání a hořce toho lituji. Druhou šanci už jsem nedostala

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články