Fit a krásnátestovánísoutěže

Věra (61): Na prahu důchodu jsem našla novou lásku. Rodina si myslí, že jsem se zbláznila

Thumbnail # Věra (61): Na prahu důchodu jsem našla novou lásku. Rodina si myslí, že jsem se zbláznila

Zdroj:Freepik.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Paní Věra (61) před třemi lety ovdověla a po odchodu manžela na tom byla nějakou dobu dost špatně. Pak si ale uvědomila, že život jde dál a když potkala sympatického Václava (68), dala se s ním dohromady. Teď prožívá velkou lásku, ale její rodina má za to, že se musela zbláznit. Věra se nového štěstí ovšem nehodlá vzdát.

Kateřina Niekurzáková 20. května 2020

S manželem jsme spolu byli prakticky celý život, proto pro mě byla velká rána, když před třemi lety zemřel. Nějakou dobu jsem žila jenom ze vzpomínek a měla pocit, že už nikdy nebudu šťastná. Pak jsem si ale uvědomila, že můj život jde dál a začala jsem se více stýkat s přáteli, díky kterým jsem objevila i nové zájmy.

Thumbnail # Diana (41): Myslela jsem, že rozvod nepřežiji. Ale můj právník mi zachránil život
Mohlo by Vás zajímat:

Diana (41): Myslela jsem, že rozvod nepřežiji. Ale můj právník mi zachránil život

Pak přišel zlom

Řadu let pracuji na úřadě, kde začal dělat vrátného sympatický Vašek (68). Je již v důchodu a takto si přivydělává. Mně Vašek padl do oka a přišlo mi, že i já jemu. Párkrát jsme si spolu povídali, až mě Vašek pozval na kávu a já jsem pozvání přijala. Netrvalo dlouho a dali jsme se dohromady.

Myslela jsem si, že to nebude problém

Kamarádky nám moc fandily a já jsem se proto rozhodla říct o své nové známosti svým dětem Eva (38) a Petr (32). Moje děti mi ale naznačily, že jsem se snad zbláznila a že ve svém věku mám volný čas trávit jen v parku a na opačné pohlaví už mám zapomenout. Navíc je to prý nefér vůči tátovi. Nechápala jsem, jak to tak mohou brát, protože můj manžel je už tři roky po smrti a já jsem přeci slíbila, že s ním budu dokud nás smrt nerozdělí – a to se bohužel stalo.

Thumbnail # Petr (28): Striptérka na rozlučce se svobodou byla moje snoubenka. Od té doby ženám nevěřím
Mohlo by Vás zajímat:

Petr (28): Striptérka na rozlučce se svobodou byla moje snoubenka. Od té doby ženám nevěřím

Doufala jsem, že se to časem poddá

Tajně jsem doufala, že to od mých dětí byla jen prvotní reakce a časem samy přijdou na to, že i já mám právo na lásku a svůj vlastní život. Bohužel se tak nestalo a ony si pořád myslí, že se chovám jako blázen. Já jsem si svým vztahem ale jistá, proto jsem si Vaška nastěhovala k sobě domů a plánujeme svatbu.

Mrzí mě, že moje rodina na svatbu nepřijde

Rodina mi dala najevo, že na případnou svatbu s Vaškem nepřijde. Mě to sice mrzí, ale plány kvůli tomu měnit nehodlám. Já jsem se svým novým partnerem šťastná a hodlám si ještě užívat života. Byla bych ale moc ráda, když by moje děti Vaška přijaly a byli jsme jedna velká rodina. Bohužel je šance na tyto vyhlídky mizivá…

Thumbnail # Magda (31): Koronavirus mě připravil o lásku. Nemohla jsem už dál
Mohlo by Vás zajímat:

Magda (31): Koronavirus mě připravil o lásku. Nemohla jsem už dál

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu