Marek Vašut jako nová hvězda seriálu Ulice: Prozradil, jak velkou roli přijal

Seriál Ulice od ledna 2024 s Markem Vašutem. Nebude ani klaďas, ani záporák
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Charismatický herec Marek Vašut bude novou posilou seriálu Ulice.Letos na podzim vedl Marek Vašut rozhovor s legendou akčních filmů, Jean-Claude van Dammem.Jean-Claude van Damme našel v osobnosti Marka Vašuta zalíbení. Marek Vašut si sám zahrál v několika akčních filmech. Proslavil jej například film Pěsti ve tmě.+ 6 fotek+ 7 fotek

Charismatický herec Marek Vašut (63) rozšíří od nového roku tým seriálu Ulice. Jeho postava bude barvitá a nebude to jednoznačný klaďas, ale ani záporák. Jisté je, že bude vyvolávat spoustu otázek. Jak nám herec v rozhovoru prozradil, s přibývajícími roky dostává díky svému vzhledu spíše role drsňáků. I přesto ho však mnoho žen považuje za přitažlivého idola. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 07. 12. 2023 05:00

Hvězda Románu pro ženy či Pěsti ve tmě, charismatický Marek Vašut (63), je v seriálu Ulice velkým překvapením. Jak také televize Nova přiznává v tiskové zprávě, získat tohoto herce s pronikavým pohledem nebylo vůbec jednoduché. „V první řadě musím říct, že jsem velmi ráda, že jsme se s Markem Vašutem dohodli na spolupráci. Přiznám se, že ve chvíli, kdy jsme se o obsazení role, kterou v Ulici ztvární, začali bavit, všechny nás okamžitě napadl on," naznačuje kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

Tajemný Marek Vašut v seriálu Ulice

Jisté je, že Vašut s dějem seriálu pořádně zamíchá a mnoho diváků bude dlouho na vážkách, kam si jeho postavu zařadit – a co od ní vůbec čekat. "Kolem jeho hrdiny se v seriálu vyrojí několik tajemství, nebude to jednoznačný klaďas, ale ani záporák. Jeho postava bude hodně barvitá, svým příchodem zasáhne do života jednoho oblíbeného uličního páru i dalších postav,“ slibuje producentka Klasová.

Velikost role mi nesmí narušovat plány, říká Vašut

V seriálu Ulice se tedy Marek Vašut objeví už začátkem nového roku 2024. Otázkou je, jak dlouho jej budeme moci vídat na televizních obrazovkách? „Jen tak dlouho, než jsem si s producenty vyjasnil, že se moje nová role svým rozsahem bez problémů vejde do mého časového rozvrhu a nebude kolidovat s mými dalšími závazky,“ vysvětluje herec velmi pragmaticky v tiskové zprávě.

Jsem bývalým idolem, je to hezká vzpomínka

Jak nám Vašut před časem prozradil v rozhovoru, role v poslední době dostává takzvaně "podle obličeje". "Hlavně v pozdějších letech jsem byl díky své vizáži řazen mezi drsnější chlapíky. Ale nejednou jsem si zahrál také v romantické komedii, to je zase plus, ne?" obhajuje Vašut pestrou škálu svého repertoáru. Je tedy otázka, do které polohy se nakonec překlopí jeho nová role v Ulici. A dost možná také Vašutovi přihraje nové fanynky, byť se on sám už mezi dámské idoly neřadí. "Mezi idoly? Myslíte bývalé? Je to příjemná vzpomínka," směje se Marek Vašut sebekriticky.

V létě 2023 vedl Marek Vašut rozhovor s legendou akčních filmů, Jean-Claude van Dammem. Jak jim to spolu slušelo, a nejen to, najdete v naší fotogalerii.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články