Móda z hvězdné párty: Hanychová dráždila odhaleným bříškem, Sharlota přebarvila Barbie na oranžovou a Maxová jako antická bohyně

Sharlotta, Maxová, Hanychová
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Raperka Sharlota se od hlavy k patě zahalila do oranžové a sama se nazvala oranžovou Barbie. Všechny kousky jsou z druhé ruky.Agáta Hanychová dorazila v černošedé flitrované minisukni a velmi odvážném topu, který odhaloval bříško.Společnost dělal Agátě Hanychové její kamarád a asistent Pepa Koudelka.Topmodelka Denisa Dvořáková se zahalila do černé, přičemž outfitu vévodily kožené kalhoty a černý crop top. Kabelku zvolila koženou značky Yves Saint Laurent.+ 10 fotek+ 11 fotek

Slavnostní otevření nové pizzerie v blízkosti pražského Masarykova nádraží si nenechaly ujít modelka Agáta Hanychová (38), která provokovala ve flitrované minisukni, raperka Sharlota (26), jež se titulovala do role oranžové Barbie, modelka Kateřina Průšová (39) v elegantním černém sáčku nebo topmodelka Tereza Maxová (52) připomínající řeckou bohyni. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková15. 09. 2023 09:30

Dress code na akci nebyl předepsaný, a tak zatímco některé známé tváře pojaly večírek jako přehlídku výstřednosti a extravagance, jiné raději vsadily na konzervativní sáčka a společenské šaty v černé nebo bílé barvě. Ostatně, jak se jim to povedlo, můžete posoudit v naší fotogalerii.

Agáta Hanychová ve flitrované mini

Za největší provokatérku večera byla bezpochyby čerstvě nezadaná Agáta Hanychová, která se podle toho také oblékla. Pány dráždila v černošedé flitrované minisukni a extra krátkém crop topu, v němž se pochlubila dokonale plochým opáleným bříškem. Chybět nesměly stříbrné vysoké podpatky ve velmi zdobném provedení. Agáta se zkrátka chtěla blýsknout. Na večírek také nepřišla sama – doprovod jí dělal její kamarád a asistent v jedné osobě Pepa Koudelka.

Sharlota jako oranžová Barbie

Nepřehlédnutelná byla i milovnice extravagantní módy, raperka Sharlota, která se komplet zahalila do oranžové. "Dnes bych se pasovala do oranžové Barbie. Všechno jsou to věci, které jsem sehnala po sekáčích," vysvětlila v našem rozhovoru.

"Sukně byla moc dlouhá, tak jsem si ji střihla, a zbytek látky šel do vlasů. Náušnice jsou z H&M, na krku mám Pradu, ale jde o vintage art, náhrdelník, který mi na míru vytvořila kamarádka, šperkařka Martina Smira," ​pochlubila se nám známá raperka s tím, že z druhé ruky jsou také její oranžové brýle i kabelka. "Většinou ty věci seženu úplnou náhodou a upravím si je k obrazu svému, takže ani nemůžu lidem poradit, kde by je mohli sehnat," ​posteskla si umělkyně.

Tereza Maxová v bílé sestoupila z Olympu

Modelka Tereza Maxová ten večer dražila umělecké dílo od výtvarníka a kolážisty Tomáše Břínka alias TMBK ve prospěch své nadace. Oblékla se proto do společnosti elegantně, jak si podobný slavnostní večer žádá. V bílých šatech s kovovými prvky vypadala jako bohyně, která sestoupila z Olympu mezi smrtelníky. Komplet doplnila pastelově růžovým psaníčkem a střevíčky na podpatku v nude odstínu.

Kateřina Průšová v černém kostýmku

Ani modelka Kateřina Průšová se nedopustila žádné výstřednosti. "Dnes jsem to pojala elegantně a seriózně, protože jsem tady napůl pracovně – mám zde hostesky," vysvětlila Kateřina v našem rozhovoru.

Volbu černého sáčka a černých kalhot si přitom nemáme vykládat tak, že by neměla ráda barvy. "Barvy mě také baví, ale raději mám zemité odstíny, jako je tmavě šedá nebo lahvově zelená, antracitová nebo černá. Kdybych měla charakterizovat svůj styl, tak jsem spíše sportovní holka," dodává modelka, kterou nejvíce baví džíny a sáčka.

Jak to jednotlivým hostům slavnostního otevření pizzerie slušelo, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články