Módní policie z Elite Model Look: Lašková ukázala rostoucí bříško, Vagnerová se tetelila vedle svého Francouze

Módní policie z Elite Model Look: Gabriela Lašková ukázala bříško, Hana Vagnerová se tetelila vedle svého Francouze
Zdroj: Tomáš Martínek/Extra/koláž Lifee
Daniela Peštová doplnila pastelově růžový kalhotový kostýmek šperky od klenotnictví Roberto Coin. Daniela Peštová přišla na slavnostní večer se svými syny, starším Yannickem a mladším Paulem Henrym.Manželka raperka Majka Spirita, Mária Dušička, měla tmavě modré šaty se zajímavě řešeným výstřihem.Mária Dušička doplnila šaty šperky od klenotnictví Roberto Coin.+ 36 fotek+ 37 fotek

Jubilejní 40. ročník prestižní modelingové soutěže Elite Model Look se tentokrát konal v pražské O2 areně za účasti velkého množství známých osobností. Moderátorka Gabriela Lašková (34) ukázala rostoucí těhotenské bříško v okouzlující bílé róbě a na bílou vsadila také herečka Hana Vagnerová (41), která se pochlubila skvěle oblečeným francouzským přítelem Nicolasem. Moderátorka Eva Perkausová (30) oproti tomu vsadila na stříbrné flitrované minišaty z konfekce. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 16. 06. 2024 09:40

Vítězi jubilejního 40. ročníku prestižní soutěže krásy Elite Model Look se letos v Česku stali Micklate Déciová z Mosambiku a Imade Darouache z Itálie. Vybráni byli z tisíců uchazečů, kteří zastupovali 105 národností. Večer si tradičně nenechala ujít topmodelka Daniela Peštová (53), která oblékla pastelově růžový kalhotový kostýmek doplněný o šperky z italského klenotnictví Roberto Coin. Garde jí tentokrát dělali oba její synové, starší Yannick a také mladší Paul Henry.

V O2 areně byla nepřehlédnutelná také topmodelka Michaela Kociánová (35), která vynesla okouzlující pastelově žluté šaty bez ramínek od návrháře Borise Krále se stříbrnými flitrovanými aplikacemi ptáčků. O doprovod se postaral její přítel Rafic Said. Jak jim to slušelo, na to se můžete podívat v naší velké fotogalerii.

Doporučené video: Rozhovor s těhotnou Gabrielou Laškovou

Gabriela Lašková v bílé róbě s bříškem

Bývalá moderátorka Gabriela Lašková (34) vynesla okouzlující bílou róbu s plisovanou sukní a delšími rukávy, přičemž hlavním šperkem bylo rostoucí bříško - co nevidět už se Gabriela stane trojnásobnou maminkou. Bílou róbu doplnila Gabriela černým psaníčkem na stříbrném řetízku a sandálky na vysokém podpatku v pudrové nude barvě. Gabriele dělal garde její manžel Filip, který přišel oblečen poněkud neformálně - v tmavě modré společenské košili a tmavě šedých kalhotách, ovšem bez saka.

Eva Perkausová ve stříbrných flitrech z konfekce

Moderátorka Eva Hecko Perkausová (30) oblékla na finále prestižní soutěže krásy do pražské O2 areny stříbrné flitrované minišaty ze španělského řetězce Zara a doplnila je černým koženým psaníčkem a netypicky také černou semišovou čelenkou ve vlasech. Účes se Eva rozhodla vyčesat do vysokého tupírovaného culíku a přední prameny nechat zvlněné kolem obličeje. Nechyběly ani sandálky v nude barvě na vysokém podpatku. Evu doprovázel manžel Ivan Hecko, který doma také zapomněl sako - vystačil si s bílou košilí, tmavě šedými společenskými kalhotami a bílými teniskami.

Hana Vagnerová v bílé róbě vyvedla přítele

Herečka Hana Vagnerová (41) byla na prestižní akci nepřehlédnutelná především díky své extravagantní bílé róbě s nabíraným topem, který na prsou tvořil jakýsi bílý květ a průhlednou sukní. Unikátní bílé šaty od značky J'amemme si herečka zapůjčila v luxusním pražském butiku Obsession a doplnila je zlatým psaníčkem a také masivními visacími diamantovými náušnicemi od značky Klenoty Aurum. Centimetry navíc si herečka přidala béžovými semišovými střevíčky s uzavřenou špičkou.

Hana celý večer zářila také díky svému doprovodu - do společnosti po dlouhé době vyvedla svého francouzského přítele Nicolase Escaviho, který ten večer patřil mezi nejlépe oblečené pány. Oblékl pestrobarevný kalhotový kostým a bílou košili a jak mu to vedle Hanky slušelo, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Na fotografie všech povedených outfitů z finále prestižní modelingové soutěže Elite Model Look se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články