Nikola (37): Tchyně nám měla pohlídat kočku. Místo toho mi vlezla do deníku a přišla na to, co dělám místo břišních tanců

Nikola (37): Tchyně nám měla pohlídat kočku. Místo toho mi vlezla do deníku a přišla na to, co dělám místo břišních tanců
Zdroj: Freepik

Nikola je neskutečně naštvaná na svou tchyni, která neví, co je soukromí. V bytě jim pokaždé slídí, kde se dá, ale naposledy to opravdu přehnala. Přečetla si Nikolin deník a ještě z něho citovala. 

Michaela Hájková
Michaela Hájková17. 09. 2023 10:00

Milena (65) musí mít vážně silný žaludek, nestydí se prolézat nám byt a hlásit, na co všechno narazila. Byla chyba, nechat ji hlídat kočky, když jsme byli na dovolené. Přečetla si můj deník a zná teď mnoho mých tajností. Už si i pustila "hubu na špacír". 

Moje tchyně byla vždycky drzá jako opice

Když jsem Milenu poznala, brzy jsem pochopila, že ta ženská se neštítí ničeho. Už tehdy nám doma otvírala všechny skříňky a klidně si četla pohledy na lednici, jako by byly pro ni. Michal to nikterak nekomentoval, ale pro mě to byl obrovský zásah do soukromí. 

Krátce po svatbě přišla k nám na oběd, někam se na chvíli ztratila a já ji pak našla, jak mi štrachá v komoře. Jen se prý ujišťovala, jestli máme dost zavařenin. Já ale viděla, jak drží v ruce moji sbírku receptů a nestydatě si je prohlíží. 

To nebylo všechno. Když pak hlídala dcerku, neváhala se mě zeptat, proč používám vibrátor. Našla ho prý ležet v koupelně, což nebyla pravda. Nikdy bych ho nenechala nikde válet a měla jsem na něj tajnou přihrádku. Uvedla mě tím pořádně do rozpaků.

Žádala jsem manžela, aby si matku srovnal

Nejprve jsem chtěla, aby Michal zakročil a donutil Milenu, aby se to neopakovalo. On se k tomu ale neměl a nakonec jí jen naznačil, že by nemusela všude strkat nos. Ona se pak na nás rozzlobila a měsíc jsme ji neviděli. Michal se musel ještě omlouvat.

Já jejich vztah nechápala. S mojí máti si vyříkáme cokoliv, klidně se pohádáme, ale vždy se nějak dohodneme. Tato dáma nechtěla o kompromisech ani slyšet. Poslouchala cizí hovory, vlezla mi do počítače, půjčovala si moji kosmetiku bez ptaní.

Měla jsem chuť tu ženskou přizabít, ale dcera ji má ráda. Když jsme odjížděli na dovolenou s manželovým nesnesitelným kolegou a jeho hloupou ženuškou, vypadlo nám hlídání koček a na poslední chvíli Michal požádal svou matku. Doma jsem schovala, co bylo třeba, ale i tak jsem trnula při pomyšlení, co tam bude kromě krmení koček dělat.

Tchyně našla můj pečlivě ukrytý deník

Po dovolené se tvářila jako mílius a pozvala nás na oběd. Pak se jen tak mimoděk zmínila o tom, jestli jsem začala chodit na břišní tance. Prý slyšela, že je to velká zábava. Málem jsem ji probodla pohledem. Musela se v mém deníku dozvědět, kam chodím místo břišních tanců - za milencem.

„To víš, zvyšuje to prej libido, haha!" smála se nechutně a pak si ještě přisadila. „Měla jsi říct, že nesnášíš Michalova kolegu. Takhle se nutit do dovolené s lidma, kteří ti nesedí, to já bych nedala."

Zalapala jsem po dechu, Michal na mě nechápavě koukal a já neměla slov. Nejradši bych tu ženskou roztrhla jako hada, ale momentálně mě má v hrsti.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište naredakce@lifee.cz.

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články