Nora (43): Kvůli manželovi jsem si nechala zvětšit prsa. On je nadšený, já ale v novém těle trpím

zamyšlená, zklamaná
Zdroj: Freepik

Nora je odjakživa štíhlá a postavou drobná. Kupuje si podprsenku s nejmenší velikostí košíčků. Jenže manžel Patrik celý život obdivuje ženy s naditým dekoltem. Nora mu proto chtěla udělat radost a podstoupila augmentaci prsou. Jenže nová ňadra psychicky nepřijala.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 20. 05. 2024 10:00

Vždy jsem byla hubená holka s plochým hrudníkem, ale vůbec mě to netrápilo. Mám pěkný pevný zadek a štíhlá stehna. Jsem zkrátka přirozeně drobná a k tomu patří i malá prsa.

S manželem jsme byli opravdu šťastní

S Patrikem jsme manželé třináct let. Tak nějak jsme na sebe zbyli. Oba jsme měli vztahy, které nevyšly. Dlouhá léta jsme se znali a vídali jako kamarádi. Čas letěl a najednou se okolo nás pořádaly svatby a zakládaly rodiny. Na jedné grilovačce jsme si povídali, měli společné názory i zájmy a zkusili jsme spolu chodit. Nebyla to bláznivá láska, ale postupem času jsme ocenili svoje hodnoty, vznikly city a vzali jsme se.

Máme tři krásné děti a jsme spolu opravdu šťastní. Sex nám i po letech funguje, umíme si užívat života a rodina nás naplňuje. Trávíme rádi čas společně. Umíme být k sobě otevření a u lahve vína si dokážeme popovídat i o nepříjemných tématech.

Kvůli manželovi jsem podstoupila zvětšení prsou

Roky vím, že se manželovi líbí ženy s větším poprsím. Když jsme se seznámili, měla jsem pevné dvojky. K mé postavě přiměřené. Jenže jsem dlouho kojila, a tak mi z malých dvojek zbyla povislá kůže na hrudi velikosti nula. Já to neřešila, manželovi to nevadilo. Ale když jsme před pár měsíci upřímně debatovali, vylezlo z něj, zda neuvažuji o plastické operaci prsou.

"Lásko, jsme kompletní, co kdybys podstoupila plastickou operaci prsou? Takové menší trojky by ti slušely," tázavě se na mě podíval Patrik. Odpověděla jsem, že nejsem úplně proti, ale že si to musím promyslet. Přemýšlela jsem několik týdnů. Moje povislá prsíčka mi nevadila, ale zase pěkně udělané silikonové implantáty mi nebyly proti srsti. Důležitou roli při mém rozhodování sehrál fakt, že jsem chtěla splnit přání svému manželovi.

Fyzickou změnu jsem zatím psychicky nezpracovala

Už je to půl roku, co mám implantáty. Mnoho mužů se za mnou otáčí. Mám pevnou postavu a velká prsa. Standa je nadšený a lichotkami nešetří. Dokonce chytil druhou mízu a nemůže se mě v posteli nabažit. Ale já psychicky strádám. Cizí tělesa všitá ve svém těle jsem psychicky nepřijala. Částečně jsem ztratila citlivost v bradavkách. Na dotek cítím okraje implantátů a vím, že pod kůží mám přišito něco umělého.

Dnes vím, že to byla chyba. Snažím se přijmout své nové tělo, ale přiznávám, že uvažuji nad tím, že si nechám implantáty chirurgicky odstranit. Docházím i k psycholožce, se kterou o svých stavech hovořím. Dohodly jsme se, že tomu necháme pár měsíců, abych zjistila, zda se vnímání mého těla nezmění. Ale soustředím se výhradně na své pocity. Když své tělo nepřijmu, půjdu na operaci i přes to, že manžel bude možná zklamaný.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články