10 věcí, které dělají všechny zamilované hrdličky

„Miláčku, umyješ mi záda?“
Zdroj: Hdwallpapers.com

Pro okolí mohou být nesnesitelné, ale svět se točí kolem nich. Nebo to tak alespoň vnímají. Spřízněné duše se mnohdy chovají, jako kdyby byly pod vlivem opiátů. A dělají bláznivé věci. Jaké to jsou?

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 20. 06. 2016 15:03

1. Sprchují se spolu

Není nic romantičtějšího než si vzájemně drhnout záda. A někdy i vlasy, míní hrdličky. Ve společném sprchování vidí dobrodružství i blaho, které představuje škrábání zad či chodidel masážní houbou.

2. Dívají se na stejné pořady, i když nejsou spolu

Premiéra dlouho očekávaného seriálu brzy vypukne, jenže má jeden z nich noční. Namísto lítosti si slíbí, že budou v osm u obrazovky i se smartphonem nebo počítačem. Žádné dojmy jim tak neuniknou.

3. Zaujímají určitou část postele

Každý zamilovaný pár netouží po ničem jiném než po manželské posteli. I když ví, že tato investice je zbytečná. Stejně bude spát přitisknutý pevně k sobě na jedné polovině postele…

4. Neustále se k sobě tulí

Ráno, během dne, v noci – vždy a všude na minimální vzdálenost. Hrdličky jsou přesvědčeny, že nemohou být od sebe na vzdálenost větší než metr, protože by mohly krvácet z duše…

Zní to přehnaně, ale takto to zamilovaní cítí. Jejich duše splynuly v jednu, a tak bez druhé pochopitelně „nemohou žít“. Tulením a vzájemnou blízkostí si užívají jedinečnost a vzácnost svého protějšku.

5. Vybírají si společně, co si dají k snědku

Mají rozdílné chutě a přetahují se. Ale ne protože si každý z nich tvrdohlavě stojí za svou volbou. Nemohou se dohodnout, kdo z nich se přizpůsobí, protože to milerádi udělají oba.

V restauraci si často dávají to samé. Anebo něco jiného, aby od sebe mohli ochutnávat.

6. Rozesmávají se

Spřízněné duše se často smějí. To proto, že rozesmávání působí podobně jako zamilovaná slůvka – jednotlivci tím projevují, že jim záleží na tom, jak se druhý cítí. A tak dělají všechno proto, aby jejich partneři byli šťastní a veselí. Milosrdné narážky a vtípky proto bývají na pořadu dne.

Rd.com

7. Převlékají se před sebou

Hranice studu či zdrženlivosti se postupem času tenčí, až zmizí úplně. V jednom okamžiku se tak hrdličky začnou převlékat před sebou. Jednak mají ideální příležitost zalichotit protějšku a jeho pěknému tělu, jednak si rádi pomůžou při zapínání zipů a knoflíků.

8. Tolerují „ženské dny“

Jeden z největších rozdílů mezi zamilovanými a sexuálními páry. Zatímco u druhého se muž pravděpodobně urazí, protože vážil cestu zbytečně, u toho prvního se muž začne chovat, jako kdyby byl jeho protějšek nemocný. „Dáš si čokoládu?“ „Můžu tě pozvat na večerní sledování filmu s popcornem a kolou?“ „Můžu pro tebe něco udělat?“ To jsou nejčastější reakce na odmítnutí kvůli periodě.

9. Vybírají si dobrá konverzační témata k večeři

Hezky se ustrojíte, načešete, namalujete a vyrazíte vstříc noční romantice. Společník vás usadí na židli, hledíte si do očí a chcete spustit. Jenže nevíte, jaké téma načít...

Romantické páry ano. Podle malého průzkumu se ty nejzamilovanější konverzace točí kolem nových seriálů, drbech o kolezích nebo přátelích, rodinných záležitostech či nápadech na dovolenou.

10. Nedají dopustit na „pillow talks“

„Pillow talks“ jsou v doslovném překladu „hovory s polštářem“ a míní se jimi večerní intimní rozhovory. I když se spřízněné duše celý den míjí, vědí, že se vždycky sejdou na konci dne v posteli.

Zjišťují navzájem, jaký měly den, a neskrývají nadšení, kdykoliv slyší, že se partnerovi něco podařilo. Nechybí pochvalná pohlazení a polibky. Nakonec usnou ve společném objetí.

Ještě jste svou drahou polovičku nenašli? Zjistěte, kde ji hledat:

Zdroj: Bright Side

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články