Fran Drescher jako chůva k pohledání: Zažila brutální znásilnění a vzala si gaye. Přesto zůstává optimistkou

Fran Drescher jako chůva k pohledání: Zažila brutální znásilnění a vzala si gaye. Přesto zůstává optimistkouFran Drescher jako chůva k pohledání: Zažila brutální znásilnění a vzala si gaye. Přesto zůstává optimistkouFran Drescher jako chůva k pohledání: Zažila brutální znásilnění a vzala si gaye. Přesto zůstává optimistkouFran Drescher jako chůva k pohledání: Zažila brutální znásilnění a vzala si gaye. Přesto zůstává optimistkou+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Fran Drescher (60) se proslavila rolí Fran Fine v seriálu Chůva k pohledání. Život jako peříčko ale rozhodně neměla. V roce 1985 byla brutálně znásilněna a o pár let později prodělala rakovinu dělohy. Její oporou jí po celou dobu byl její exmanžel, který se netají svojí homosexuální orientací.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 21. února 2018

Fran Drescher je americká herečka pocházející z New Yorku, z Queensu. Svůj židovský původ nezapře. Dále je poznatelná podle hlasového projevu, který jí jde zřejmě jenom skrze nos, jinak se její intonace a barva hlasu nedá vysvětlit. Krásná byla odjakživa. V roce 1973 vyhrála druhé místo v soutěži Miss New York Teenager.

O pár let později si vzala svého manžela Petera Marca Jacobsona, kterého potkala na vysoké škole. Bylo jí jen 21 let. Jacobson byl talentovaný režisér a producent, a tak napsal pro svojí manželku seriál Chůva k Pohledání. Role chůvy Fran Fine, která se stará o ovdovělého broadwayského producenta a jeho tři děti, ji vystřelila do hvězdných výšin.

Dále se objevila v seriálu Manžel k pohledání, který vypráví o jejím manželství s gayem nebo film Kosmetička a zvíře, kde působila i jako výkonná producentka. V roce 2010 dokonce začala vysílat pro Fox Television svoji talk show s názvem „The Fran Drescher Tawk Show“.

Ellen je známá svou dobrou náladou.
Mohlo by Vás zajímat:

Lesbická moderátorka je miláčkem Ameriky: Ellen DeGeneres baví svět ve své show a bojuje proti AIDS

 S Jacobsonem se později rozvedla, jelikož se jí přiznal k homosexuální orientaci. Žádné děti spolu neměli. Vztah mají ale dodnes velmi vřelý. Franin současný manžel je Shiwa Ayyadurai.

Život rozhodně jednoduchý neměla. V lednu 1985 se jí do domu v Los Angeles vloupali dva ozbrojení lupiči, a jeden z nich znásilnil Fran i její kamarádku. Drescher se z toho vzpamatovávala dlouho a trvalo roky, že se s tím svěřila v médiích. Se svěřením se ostýchala i u rakoviny dělohy, kterou prodělala v roce 2000. Píše o tom ve své druhé knize Cancer Schmancer. Snad už teď bude vše jen dobré. 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články