Kteří muži jsou nejvíce nevěrní? Výsledek průzkumu vás jistě překvapí!

Nevěra ke vztahu patří tak dlouho jako samotná láska
Zdroj: Pixabay
Odpustila byste nevěru nebo jste radikálně proti?Rozpad vztahu je vždy smutnou záležitostíNěkdy se při měsíčku těžko odoláváNevěra ke vztahu patří tak dlouho jako samotná láska+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Psychologové z Alabamy tvrdí, že muži, kteří utíkají ze vztahu do vztahu, budou utíkat celý život. A ne, opravdu je nezmění ani vaše bezpodmínečná láska.

Redaktor
Redaktor 8. srpna 2018

Vědci z University of South Alabama zkoumali partnerské vztahy 443 mužů a žen. Podrobili je psychologickým testům a zkoumali kvalitu vztahů, okolnosti, za jakých vznikly a spokojenost v partnerství. Asi dvacet procent vzorku uvedlo, že jejich vztah vzniknul tak, že utekli od jednoho partnera ke druhému.

„Muži, kteří byli odlákáni z původního vztahu svou současnou partnerkou, většinou nejsou oddaní, nejsou spokojení a málo do vztahu investují. Bývají nevěrní častěji než muži, kteří šli do vztahu v momentně, kdy byli single,“ tvrdí profesor Joshua Foster z University of South Alabama s tím, že to samé platí i pro ženy. Že by byla přelétavost chronickou záležitostí?

Jak diktátorka můžete působit, pokud své prosby vyložíte špatně.
Mohlo by Vás zajímat:

Pryč s těmito 4 slůvky! Mohou váš vztah dovést k rozchodu

Psychologové byli ale hlavně překvapeni faktem, že častěji se nechali z jednoho vztahu do druhého přetáhnout introverti. A to i přes to, že extroverti bývají obklopeni větším počtem lidí a jsou obecně otevřenější.

„Být pasivní zřejmě znamená také nechat se spíš ovládat a zlákat,“ uzavřel profesor Foster.

Takže, dámy, klasický Don Juan, kterého jste klofla, když byl sám, vám zůstane spíš než uťáplý podpantofláček, kterého jste ukradla jiné. Pozor na to!

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články