Renáta (22): Babička tvrdí, že můj přítel byl v minulém životě její první láskou. Jeho zlý sen tuto teorii potvrdil

mladá žena
zvědavost
víra v tajemno
Zdroj: Freepik

Renáta věřila, že si babička jejího kluka zamiluje. Netušila, ale, že až tak moc. Babička si totiž usmyslela, že Hynek je její převtělená první láska. A zřejmě měla pravdu!

Michaela Hájková
Michaela Hájková 20. 02. 2024 17:00

Když jsem babičce představila Hynka (22), měla jasno. Byl to její převtělený bývalý milenec. Nevěřila jsem jí, ale časem mi to nevědomky potvrdil i sám přítel.

Babička se okamžitě zamilovala do mého přítele

Když jsem s Hynkem chodila asi dva měsíce, pozvala jsem ho k babičce na oběd. Mám k ní velice blízko, svěřuji se jí s každým svým trápením i přáními. Chtěla jsem, aby první poznala kluka, do kterého jsem se bláznivě zamilovala. Ihned jsem pochopila, že babičku rovněž oslnil.

Hynek je na svůj věk elegán, intelektuál a velký džentlmen. Babička z něho byla naprosto „paf“. Mohla na něm oči nechat, nosila mu jídlo na přidání a zasypávala ho mnoha všetečnými otázkami. Pak dokonce vzala stará alba a ukazovala mu fotky, kde byla mladou krasavicí. Připadalo mi, že s ním flirtuje.

Hynek si nevšiml ničeho zvláštního. Dokonce ani toho, že si babička během návštěvy vzala svůj nejhezčí šátek a namalovala si rty sytou rtěnkou. Když jsme odcházeli, dala mu pusu na tvář a loučila se s nim víc než se mnou. Nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Babička mi při příští návštěvě řekla hodně divnou věc.

Babiččin přítel se zabil na motorce

Vyprávěla mi o tom, jak potkala ve dvaceti lásku svého života, bylo to ještě před dědou. Jmenoval se Alois a byl to velký básník a rebel. Měl v plánu změnit svět, cestovat a chtěl ji vzít samozřejmě s sebou. Mladík plný ideálů, tak to babička popisovala, a mrkla na mě. „Celý Hynek,“ pravila a částečně asi měla pravdu. Nicméně pak zvážněla a oči se jí zalily slzami.

Byl to její první milenec, nikdy na něj nezapomene. Možná by s ním společný život nebyl jednoduchý, ale to už nezjistí. Alois měl nehodu na motorce a ona byla poslední, s kým v nemocnici mluvil. Těsně předtím, než zemřel, jí slíbil, že ji ještě jednou navštíví. „Myslím si, že Hynek je Alois,“ prohlásila přesvědčeně.

Babi, to si nejsem jistá. Jestli vůbec existují minulé životy, tak si je stejně nepamatujeme,“ snažila jsem se ji krotit. Připadalo mi zvláštní dělit se s babičkou o milence. Ona ale trvala na svém, a tak jsem jí její teorii nevymlouvala. Co je špatného na tom, že má tak ráda mého kluka?

Přítel mi prozradil svou noční můru

Jednou jsem se Hynka ptala, jestli má řidičák, a on mi řekl něco velice zvláštního: „Řidičák mám už od osmnácti, ale jen na auto. Táta mi chtěl koupit motorku, ale já je nesnáším. Jednou jsem měl živý sen o strašlivé nehodě.“ Byla jsem z toho v šoku, nemůže přeci jít o náhodu!

Ukázalo se, že srážku na motorce zažil Hynek ve snu, zatímco Alois ve skutečnosti. Řekla jsem o tom babičce a ta se hned tajemně usmála. Vždyť mi to přeci říkala. Takže to vypadá, že chodím s babiččinou první láskou.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články