Souboj outfitů Kate Middleton a princezny Victorie: Která má lepší styl na společných akcích a co je spojuje

Kate Middleton versus princezna Victoria: Která má lepší styl a jak se v průběhu let měnil?
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Kate Middleton zazářila ve čtvrtek na divadelním představení v londýnské Royal Albert Hall v tyrkysové róbě značky Safiyaa. Princezna Victoria si pak pro stejnou událost vybrala elegantní černé šaty Toteme.Obě princezny mají mnoho společného. Pojí je letité přátelství a i jejich šatníky vykazují shodné rysy. Například obě milují dlouhé luxusní kabáty.Když se Kate roku 2011 vdávala za Williama, dorazili na svatbu i Victoria s manželem Danielem. Švédská následnice trůnu přitom zvolila outfit, který dokonale ctil britské tradice.+ 4 fotky+ 5 fotek

Britská princezna Kate Middleton (41) a budoucí švédská královna Victoria (46) se tento týden setkaly na varietním představení v londýnské Royal Albert Hall. Obě dámy se přitom vyjímaly po boku svých manželů jako klenoty. Zatímco Kate si pro slavnostní večer zvolila tyrkysové šaty s nezvykle řešenými rukávy, Victoria vsadila na černou klasiku. I když se styl obou dam v mnohém liší, leccos mají i společného. Pojďme se nyní na jejich garderobu ze společných setkání podívat detailněji.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 02. 12. 2023 06:30

Kate a Victorii pojí dlouholeté přátelství. Obě princezny se v minulosti setkaly na oficiálních akcích minimálně šestkrát a pokaždé spolu svedly pomyslný souboj outfitů. I když princezna z Walesu platí za světovou módní ikonu, švédská následnice trůnu za ní o mnoho nezaostává. A důkazem je i čtvrteční akce.

Tyrkysová róba Kate Middleton za 55 tisíc korun

Manželka prince Williama (41) zavítala do Royal Albert Hall v dlouhých tyrkysových šatech značky Safiyaa London, jimž dodávaly dramatický efekt originálně řešené ultradlouhé rukávy. Róba sahající až na zem stojí v přepočtu téměř 55 tisíc korun, disponuje ramenními vycpávkami, které si Kate mimořádně oblíbila, a zajímavým zdobením v oblasti krku, takže můžete směle nechat doma náhrdelník. Kate si k šatům vzala náušnice J. Crew s křišťály a perlami, lodičky Gianvito Rossi v barvě róby a blyštivé pouzdrové psaníčko se zlatým zapínáním. Dokonalost sama!

Princezna Victoria v elegantní černé

Princezna Victoria pak tvořila vůči své kamarádce příjemný kontrast. Stejně jako Kate zvolila dlouhou róbu, materiál a barva už ale byly úplně jiné. Švédské následnici trůnu učarovaly černé šaty bez ramínek značky Toteme, které doplnila stejně barevným plédem z identické látky.

Aby nepůsobila příliš fádním dojmem, ozvláštnila Victoria šaty hned dvěma zlatými náhrdelníky - jedním typu obojku a tenčím řetízkem. Vlasy si svázala do signifikantního drdolu, čímž skvěle vynikly její výrazné zlato-černé náušnice. Černé psaníčko a černé lodičky pak už jen dotáhly její elegantní look k dokonalosti.

Outfity princezen mají mnoho společného

Outfity Kate i Victorie ze čtvrtečního večera jasně ukázaly, co je oběma urozeným dámám společné i co je odlišuje. V první řadě jsou to barvy, Zatímco na Kate vidíme vinou královského protokolu v černé jen zřídka, Victoria se této elegantní, slavnostní a univerzální barvy nezříká. Byť to znamená, že v důsledku toho lehce splývá s davem. To se Kate stává jen výjimečně.

Jak dokládají i fotky z jejich dalších setkání, Victoria si občas dovolí být méně formální a vidět jsme ji tam mohli například v kožené sukni, kterou by si Kate na sebe asi nevzala. Mnohem víc ale najdeme společných rysů. Obě dámy milují květované šaty, luxusní dlouhé kabáty a midišaty. A vzájemně ctí národní kulturu oblékání. Takže pokud byste na fotografiích ze svatby Kate a prince Williama hledali Victorii, mezi britskými dámami to dá pořádnou fušku. Je totiž doslova jednou z nich...

Na porovnání outfitů obou princezen ze společných setkání se můžete podívat v naší fotogalerii.

Zdroje informací:
Katemiddletonstyle.org
Dailymail.co.uk

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články