Tento týden v Ulici: Magda a Prokop skončí v posteli, Karla a Mára touží po klidu na milování

Karla a Mára touží po sexu.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Klímovi mají velký problém...Viktor, kterého Iva před časem srazila autem, žádá tučné odškodné.Vztah Magdy a Prokopa je vyřešený jen zdánlivě.Stačí jedna vášnivá hádka...+ 12 fotek+ 13 fotek

V seriálu Ulice začíná ložnicový týden. Vášnivá hádka Magdy a Prokopa přeroste v neméně vášnivé milování. Karla s Márou si o něčem takovém mohou nechat jen zdát, neboť je vždy vyruší někdo z rodiny. Povede se jim najít si chvilku na intimnosti?

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 13. 05. 2024 06:00

Kdy by měl člověk vyjít druhým vstříc, a kdy se mít naopak na pozoru? Iva a Vítek si najednou nejsou jisti. Viktor, kterého Iva srazila autem ve snaze uniknout jeho obtěžování, chce nyní kvůli zranění pěkně tučné odškodné. Přestože to řeší advokáti, Viktor se rozhodl jednat i na vlastní pěst. S čím na Ivu a Vítka vyrukuje? Co všechno bude ve hře? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v seriálu Ulice

Od chvíle, kdy se Radek Mastný a soudce Jiří Herman starší poznali, si neustále poměřují svá ega, což samozřejmě dopadá i na jejich blízké. Tentokrát to však zajde tak daleko, že s nimi nadobro ztratí trpělivost i Jirka. Poměrně rázně zasáhne do jejich konfliktu, navíc ho vyostřená hádka otců přiměje k šokujícímu rozhodnutí ohledně svatby s Gábinou. Jak Jirka Herman zatočí se svým otcem i s Mastným? A jak to bude s jeho svatbou s Gábinou?

Středa v seriálu Ulice

Říká se, že stará láska nerezaví. Magda i Prokop si mysleli, že mají vzájemné city už dávno vyřešené. Teď se ale ukáže, že to není tak úplně pravda. Stačí jedna vášnivá hádka, aby zjistili, že chemie mezi nimi stále funguje, i když spolu už pěkně dlouho nechodí. Skončí v posteli jako za starých časů. A Prokop se najednou ocitne mezi Magdou a Soňou. Co na to Soňa, která na Magdu žárlí kvůli Prokopovi čím dál víc?

Čtvrtek v seriálu Ulice

Společné bydlení tří generací v jednom bytě má své výhody i nevýhody. Mára a Karla jsou Věrce vděční za její pomoc v domácnosti a na oplátku pomáhají oni jí s Lubošem, jehož čeká ještě delší rekonvalescence. Ovšem daň za jejich soužití je docela vysoká. Od chvíle, kdy se k nim Věrka s Lubošem nastěhovali, si Karla a Mára mohou o intimním životě nechat jen zdát. S tím se ale Mára nehodlá smířit, a tak vymyslí dokonalou a současně i romantickou akci, aby si s Karlou nerušeně vychutnali hezké chvíle. Jenže chybička se vloudí. Proč bude Věrka chtít volat policii? A k jakému vtipnému spiklenectví se ti dva uchýlí?

Pátek v seriálu Ulice

Rodinné oslavy jsou někdy příčinou humorných svárů a nedorozumění. Nyklovi jsou toho zářným příkladem. Lumír si prostě nedá pokoj, nemůže skousnout Vildu jako matčina partnera. Zamilovaná a šťastná Vilma Nyklová toho má už vážně dost. Lumírovi dá kvůli tomu takovou lekci, že to s ním málem sekne. Aby taky ne, když se Nyklová odhodlá k obrovské životní změně, aniž by mu předem cokoliv řekla nebo naznačila. Co Nyklová udělá? A jak dopadne společná narozeninová oslava Venduly a Mária?

Zdroj informací:
TV Nova: Seriál Ulice

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články