Tento týden v Ulici: Márovi se do života vrací jeho osudová láska Monika, Šimona doveze domů policie

Nový týden v Ulici: Šimon se zaplete do maléru a domů ho doveze policie
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Miloš Knobloch připraví na první školní den překvapení, které však skončí průšvihem.Co vyvede Miloš tentokrát?A jak to vezmou jeho blízcí?Aby toho nebylo málo, Eva se snaží vymámit od Miloše další peníze na preparáty pro ženy v přechodu. Jakou neobvyklou taktiku zvolí?+ 6 fotek+ 7 fotek

Další týden s nekonečným seriálem Ulice bude plný emocí. Když se z Afriky vrátila Márova bývalá velká láska Monika, všichni na ní mohli nechat oči. A hlavně Mára. Naopak Šimon, který je zamilovaný do Valerie, se zaplete do průšvihu a z oslavy narozenin ho domů dovezou policajti...

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta04. 09. 2023 07:30

U Knoblochových se start školního roku neobejde bez Miloškova nového průšvihu. Ten však hravě přebije Evina svérázná přesvědčovací metoda, kterou si vymyslí na Miloše, aby z něj vymámila peníze na další preparáty určené pro ženy v přechodu. Ani to ale Miloše nezasáhne tak jako odhalení jedné nové lásky, které si kvůli Františkovi vezme až příliš osobně… 

Co si Eva vymyslí na Miloše, aby dosáhla svého? A koho a při čem Miloš nechtěně přistihne? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v Ulici

Shledání po delší době může přinést nejedno překvapení a vyvolat spoustu emocí. Přesvědčí se o tom také Mára, který se nečekaně setká s Monikou, jeho bývalou velkou láskou. Ta se po letech vrací z Afriky do Čech a Márovi a všem, kteří ji spatří, spadne brada. Sluší jí to jako nikdy dřív, je v pohodě a samý úsměv. Má jiskru i spoustu zážitků, navíc si návrat do starých známých míst očividně užívá. Jaké bude shledání Moniky a Máry, kteří se neviděli opravdu dlouho? Jak to ti dva mají spolu po všech těch letech?

Středa v Ulici

Delší pobyt v nemocnici se může neblaze podepsat na psychice pacientů. To se bohužel stane i Vilmě Nyklové. Její blízcí si o ni začnou dělat starosti. Z rázné i svérázné hlavy rodiny je najednou hromádka neštěstí, která už přestává věřit, že se vrátí domů. A ztrácí zájem o své okolí. Rodina a přátelé ji v tom však nenechají samotnou a udělají vše pro to, aby se jí ulevilo... Jak ji chtějí vrátit zpátky do života? Co vytrhne babi Nyklovou z její letargie?

Čtvrtek v Ulici

Člověk se občas dostane do maléru, ani neví jak. Stačí jen hloupá souhra náhod, a už se to veze. To nyní zažije i Šimon, který vyrazí s Valerií do parku na oslavu spolužákových patnáctin. Přestože s tím ani jeden ze zamilované dvojice nepočítá, alkohol tam bude téct proudem. To se neobejde bez následků a pořádného průšvihu. Šimona nakonec přiveze domů policie... Co se stane? A jak se k tomu postaví Šimonova rodina?

Pátek v Ulici

Odhalení soupeřovy slabiny může rozhodnout vývoj další bitvy nebo celé války. Pokusí se o to také Kristýna, která se rozhodla otevřít oči všem Juliiným klientkám. Nechce, aby dopadly jako ona sama. Nebo ještě hůř, aby si sáhly na život či skončily na mizině, protože Julie je jen obyčejná ezošmejdka, která z nich tahá peníze. Rozhodne vyhledat člověka, jenž má k Julii velmi blízko a zná ji jako nikdo jiný... Na koho se Kristýna obrátí? A jak to všechno dopadne?

Zdroj informací:
TV Nova: seriál Ulice

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články