Tereza (28): Panenství si schovávám pro toho, kdo mi navlékne prstýnek. Proč to každého muže odradí?

Příběhy o životě: Panenství si schovávám pro toho, kdo mi navlékne prstýnek. Proč to každého muže odradí?
Zdroj: Freepik

Terezin pohled na život dnes není příliš obvyklý. S prvním milováním čeká na muže, který si ji nejdříve vezme. Zatím však takového nepotkala.

Jana Jánská
Jana Jánská 09. 04. 2024 15:00

Spousta žen touží po sexu spojeném s láskou. Tomu rozumím. Jenže já bych tu lásku ráda měla zpečetěnou také prstýnkem a svatbou.

První pusa neproběhla

Moje máma žije s tátou už téměř třicet let. Nikdy jsem nepostřehla, že by mezi nimi panovaly nějaké neshody. Jsou manželé a vybrali si, že budou patřit jenom jeden druhému. To se mi líbí a něco podobného bych chtěla také.

Není to tak, že bych si vysnila prince na bílém koni nebo nějakého bohatého hezouna. Prostě to musí být někdo, kdo mě bude mít rád. A co je nejdůležitější, také si mě vezme.

Máma občas se smíchem vzpomíná na historku z mého dětství. Na pískovišti jsem padla do oka jednomu klukovi. Jenže k mému prvnímu polibku tehdy nedošlo, neboť jsem vyžadovala, ať si mě nejdříve vezme. Moje i jeho rodiče to sice pobavilo, ale ze sňatku nic nebylo. Klučina musel zapomenout na polibek a prý hodně brečel...

Sex před svatbou nechci

Na tu situaci už si nepamatuju, zato mám hodně vzpomínek na střední školu. Všichni objevovali sex, ale já jen teoreticky. Se svým názorem, že nejdříve musí proběhnout svatba, jsem byla za divnou.

Zašla jsem sice o něco dál a líbala se, ale nic víc. Proto mě každý kluk časem pustil k vodě. Zpětně to chápu. Byli jsme puberťáci a já říkala, že sex bude až o svatební noci. Není divu, že se mi kluci začali vyhýbat.

Ani později se nic nezměnilo. Měla jsem pár nápadníků, někteří byli i docela fajn. Ale řeči o sexu až po svatbě je vždy odradily. A tak jsem single dodnes.

Hledám muže, který mi dá prstýnek

Nemyslím si, že bych byla ošklivá. Mám slušnou práci, vlastní bydlení a spoustu přátel. Tím chci říct, že nesedím doma s kočkami a háčkovanými dečkami. Jen se můj názor na sex neshoduje s tím, co obvykle muži chtějí.

Jednou se mi kámoška přiznala, že mě obdivuje. „Já kdybych nešla do postele s těmi tupci, mohla jsem mít klidnější život,“ vysvětlovala mi u vína. To mě pobavilo. Vím, že měla slabou chvilku, protože muže má ráda.

Já je mám ráda také. Nevyhýbám se mužské společnosti. Jen přes to moje pravidlo nejede vlak. Proto pokračuju v tom, co jsem dělala celý život. Hledám muže, který si mě vezme. A pak se spolu můžeme vyspat…

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články