Fit a krásnátestovánísoutěže

Chyby ve filmu Co je doma, to se počítá, pánové: Podceněná váha pytle plného peněz, chybějící patra paneláku

Thumbnail # Chyby ve filmu Co je doma, to se počítá, pánové: Podceněná váha pytle plného peněz, chybějící patra paneláku

Zdroj:Filmové studio Barrandov

Česká komedie z roku 1980 je volným pokračováním filmu Zítra to roztočíme, drahoušku!. Opět zde bude válčit rodina Bartáčků a Nováků, díky kterým si užijete nejednu zábavnou situaci. Navíc zde existují zajímavé chyby, které vás donutí na film koukat trochu jinak.

Petra Járková 29. března 2020

Volné pokračování komedie Zítra to roztočíme drahoušku vás opět přivede mezi dvě znesvářené rodiny, které na sobě nenechají nit suchou.

Plán na zbohatnutí

Vše začíná v okamžiku, kdy René Novák přiváží svým taxíkem neteř Bartáčkových Naďu.  Rodičům vnukne nápad, jak dosáhnout rychlého a bezpracného bohatství. Společně vymyslí ďábelský plán. Rozhodnou se založit fiktivní klub Nováků, kde každý zájemce o členství musí zaslat jednateli 5 korun zápisného.

Thumbnail # Zajímavosti o úspěšné komedii Zítra to roztočíme, drahoušku. Jak probíhalo natáčení?
Mohlo by Vás zajímat:

Zajímavosti o úspěšné komedii Zítra to roztočíme, drahoušku. Jak probíhalo natáčení?

Ve filmu můžete vidět určité nesrovnalosti, které možná stojí při jeho sledování za zamyšlení.

Klub Nováků

Poprvé, kdy Evženu Novákovi přijde dopis na registraci do klubu občanů jménem Novák, čte adresu : Otta Novák, Novákovice, okres Nová Paka. Okres Nová Paka však zanikl již v roce 1960, takže tou dobou neexistoval a nemohl z něj přijít žádný dopis.

Desáté patro

Dobré je také se zaměřit na panelák, kam se mají Novákovi stěhovat do desátého patra. Když budete pozorně počítat, zjistíte, že má pater jen osm, tudíž byt Novákových neexistuje.

Pytel pětikorun

Představte si, co by se stalo, kdyby vám dal na záda někdo pytel plný pětikorun. Asi byste se pořádně prohnuli, což? Ne tak tomu však bylo v tomto snímku, kdy pošťačka vynáší z auta pytel plný pětikorun bez větší námahy.

Cedule u výtahu

Když na začátku filmu poslouchá neteř Bartáčkových Naďa Kovalová za dveřmi Novákových, jak závidějí Bartáčkům barevnou Sonku, na dveřích výtahu je cedulka 4. patro. Mají se však stěhovat do desátého patra.

NA FOTKY Z FILMU CO JE DOMA, TO SE POČÍTÁ, PÁNOVÉ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

NA KOMEDII CO JE DOMA, TO SE POČÍTÁ, PÁNOVÉ SE PODÍVEJTE DNES OD 17:45 NA NOVĚ

Podobné články

Zavří­t reklamu