Co prozradí barva očí o vaší povaze a jaká barva je nejvzácnější?

14. července 2018
Pixabay.com
Pixabay.com

Ne nadarmo se říká, že oko je oknem do naší duše. Oči prozradí o našem charakteru mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Podle výzkumu vědců má 90 % populace hnědé oči. Hnědý pigment má totiž nejsilnější geny a všechny ostatní přebije. Nejvzácnější barvou očí je zelená. Oční kontakt bývá tím prvním, co nás zaujme, až poté si všímáme barvy očí a ta vám prozradí opravu hodně! A jakou roli v barvě očí hraje genetika?

Pixabay.comModré oči

Modroocí lidé bývají věrnými partnery. Jejich barva je činí atraktivními pro okolí, protože z nich srší spokojenost. Nemají rádi rutinu a jsou nezávislí. Jsou to prostě silné osobnosti, které mají umělecké cítění.

Zelené oči

O majitelích zelených očí se tvrdí, že jsou dobrosrdeční. Na druhou stanu potřebují získávat tolik lásky, kolik dávají. Jinak se z nich stávají bručouni. Pokud spolu chodí dva zelenoocí partneři, budou mít nejspíše problémy se žárlivostí. Lidé s touto barvou očí v sobě skrývají mnohé protiklady. Nenávist a lásku, sílu i opatrnost.

Hnědé oči

Lidé s touto barvou očí bývají nezlomní workoholici a pokud naplno využívají svých předností, bývají i velice úspěšní. Nezkazí žádnou srandu a přitahují je zelenoocí lidé.